Czy zaginięcie Piotra Pietrzaka może mieć związek ze sprawą sprzed lat?

Zdjęcia i foto: Czy zaginięcie Piotra Pietrzaka może mieć związek ze sprawą sprzed lat? Czarna kronika sochaczew

Piotr Pietrzak zaginął 23 stycznia 2020 roku i do dziś dnia nie ma żadnych potwierdzonych informacji na temat jego pobytu. Aktualnie prywatny detektyw Bartosz Weremczuk sprawdza wszystkie możliwości, łącznie z analizowaniem podobnych zaginięć sprzed lat.

Przypominamy, że Piotr Pietrzak widziany był po raz ostatni 23 stycznia po godzinie 8.00 rano w okolicach Miejskiego Przedszkola nr 3 im. Jana Brzechwy przy ul. Poprzecznej 3 w Sochaczewie, do którego odwiózł swoją córkę. Dwa dni później, 25 stycznia policja odnalazła samochód zaginionego zaparkowany przed bramą stadionu LKS Stegny Wyszogród przy ul Klasztornej 9. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ

Czy zaginięcie Piotra może mieć związek z bardzo podobną sprawą sprzed lat? 

W 2016 roku miała miejsce bardzo podobna sprawa. Wówczas zaginął 54-letni mieszkaniec powiatu płockiego - Marcin Krajewski.  Mężczyzna wyjechał z domu oplem meriva w poniedziałek 24 października. Miał jechać do lecznicy weterynaryjnej, jednak ostatecznie do niej nie dotarł. Dwa dni później jego auto zostało znalezione w Wyszogrodzie. Było otwarte z kluczykami wewnątrz. 

Jak informuje prywatny detektyw Bartosz Weremczuk:

,,Auta obu mężczyzn znaleziono w miejscowości Wyszogród. Na samochód Marcina Krajewskiego (otwarty, z kluczykami w środku) natrafiono 26 października 2016 roku na ul. Klasztornej w rejonie wiaduktu nieopodal Wisły. Dosłownie kilkaset metrów dalej, w pobliżu stadionu LKS Stegny, znajdował się z kolei pojazd Piotra Pietrzaka, który dodatkowo nosił ślady podpalenia."

Niestety, do tej pory nie udało się ustalić miejsca pobytu Marcina Krajewskiego. Detektyw sprawdza również, czy sprawa Piotra może mieć również związek z zaginięciem Pawła Kozłowskiego z Tczewa, do którego doszło 6 lutego. 

Przypominamy:

Piotr Pietrzak jest szczupłej sylwetki, ma około 185 cm wzrostu, oczy niebieskie.

W dniu zaginięcia ubrany był prawdopodobnie w granatową kurtkę, granatowe spodnie "bojówki" oraz czarne sportowe buty marki Adidas.

Mężczyzna ma przy sobie dokumenty i nieznaczną ilość pieniędzy. Nie ma ze sobą telefonu komórkowego.

Za pomoc w odnalezieniu Piotra Pietrzaka jego rodzina wyznaczyła nagrodę w wys. 5 tys. złotych. Wszyscy, którzy wiedzą co się stało z zaginionym bądź posiadają informacje, które pomogą w jego odnalezieniu, proszeni są o kontakt z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju lub pod numerem telefonu +48 516 997 000 


zdj. KMP w Płocku 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy