Dariusz Cierebiej - kandydat do Rady Miejskiej - okręg 14

/ 2 komentarzy
Zdjęcia i foto: Dariusz Cierebiej - kandydat do Rady Miejskiej - okręg 14 Wybory samorządowe 2014 sochaczew

Nazywam się Dariusz Cierebiej, mam 33 lata. Jestem rodowitym sochaczewianinem. W tym mieście się urodziłem i wychowałem. Tutaj ukończyłem Liceum im. Jarosława Iwaszkiewicza. W 2006 roku ukończyłem Wyższą Szkołę Menedżerską w Warszawie. Z zawodu jestem handlowcem. Mam żonę Katarzynę i 2 letnią córeczkę Laurę.  

W latach 1996-1999 reprezentowałem barwy Orkanu Sochaczew w sekcji siatkarskiej. Jestem organizatorem Turniejów siatkarskich m.in. Memoriału im. Sylwestra Rozdżestwieńskiego. Popieram aktywne spędzanie wolnego czasu, a w szczególności spędzanie go całymi rodzinami.

Jako rodowity sochaczewianin ubolewam, że zasoby jakimi dysponuje Nasze Miasto nie są w pełni wykorzystywane, że w takim mieście jak Sochaczew brakuje miejsc do aktywnego spędzania wolnego czasu. Chciałbym to zmienić, dlatego postanowiłem ubiegać się o mandat radnego miasta z bezpartyjnego Stowarzyszenia KWW Porozumienie Obywatelskie Sochaczew. Miasto zasługuje na ludzi chcących zmian na lepsze.


Mój program to:

  • Działania na rzecz poprawy stanu linii wodociągowej i kanalizacyjnej - a w szczególności obniżka cen wody i ścieków
  • Rewitalizacja Przystani nad rzeką Bzurą, jej odnowienie, oświetlenie oraz zagospodarowanie wokół niej terenu
  • Pogłębienie rzeki Bzury i wytyczenie miejsc dla pasjonatów wędkowania
  • Pozyskiwanie funduszy unijnych oraz środków zewnętrznych spoza budżetu Sochaczewa
  • Reaktywacja „Zalewu „Boryszewskiego”, jako miejsca zarówno dla wędkarzy jak również dla chcących spędzić wolny czas nad wodą bez konieczności wyjazdu poza Sochaczew.


Dnia 16 listopada odbędą się Wybory Samorządowe, będę Państwu bardzo wdzięczny za oddany głos na moją osobę. Nasze Miasto zasługuje na ludzi w pełni mu oddanych. Kandyduję z bezpartyjnego ugrupowania KWW Porozumienie Obywatelskie Sochaczew. Oddajmy władzę ludziom, którzy mają szczere intencje na poprawę sytuacji w Naszym mieście. Ludziom, którzy swoim zaangażowaniem będą dążyć do poprawy życia w Sochaczewie, takimi ludźmi są przedstawiciele Porozumienia Obywatelskiego Sochaczew, a przede wszystkim kandydatka na Burmistrza – Urszula Pawlak. Program KWW "POS" i Urszuli Pawlak na dole strony w pliku pdf.

Dariusz Cierebiej

Porozumienie Obywatelskie Sochaczew


 5
Oceń
(1 głosów)

 Opinie i komentarze użytkowników (2)

IrekisIrekis
0
Powodzenia !!!!!!!!
(2014-11-14 07:17)
stawik12stawik12
0
Darek trzymamy kciuki , a wiem ,że wiele rzeczy potrafisz zrobić i to bardzo dobrze. W tym mieście potrzeba młodych aktywnych ludzi , ludzi z pomysłami , ludzi szczerych , nie zakłamanych , a to wszystko ty sobą reprezentujesz. Powodzenia (2014-11-14 10:59)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy