DARMOWY Kurs Samoobrony dla Kobiet w Sochaczewie

Zdjęcia i foto: DARMOWY Kurs Samoobrony dla Kobiet w Sochaczewie Imprezy cykliczne sochaczew

DARMOWY kurs samoobrony dla kobiet od 14 roku życia, organizowany przez UKS Dragon Fight Club pod patronatem Burmistrza Miasta Sochaczew oraz Starosty Sochaczewskiego.

Kursy są rodzajem specjalistycznych treningów dla kobiet. Pozwalają one wszystkim uczestniczkom naszych zajęć w sposób prosty i naturalny opanować strach wywołany brutalnością napadu, kształtują podstawowe nawyki obronne oraz nauczą neutralizować działania potencjalnych napastników.

System samoobrony od początku zaprojektowany jest wyłącznie dla kobiet. Szkolenie rozpoczyna się od nauki rozpoznawania sytuacji zagrożenia i unikania ich, treningu pewności siebie i zachowania przy spotkaniu z napastnikiem. Uczestniczki uczą się reagować stosownie do poziomu zagrożenia i w miarę postępów rozwiązywania konfliktów poprzez fizyczną i słowną samoobronę.

Czas trwania kursu to 1 miesiąc, a zajęcia będą odbywały się w środy o godz. 20:00 oraz w soboty o godz. 13:00 na dużej sali gimnastycznej Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego ("Ogrodnik") w Sochaczewie
96-500 Sochaczew
ul.Piłsudskiego 63


Warunkiem sukcesu jest jednak, tak jak wszędzie – systematyczność i zaangażowanie w trening.

ZAPRASZAMY! Start 07.02.2018.


Zgłoszenia na maila: slawomir.cypel@o2.pl lub w wiadomości prywatnej do Dragon Fight Club Sochaczew

 1
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy