Deszczowo i "brązowo" w Krakowie

Zdjęcia i foto: Deszczowo i "brązowo" w Krakowie Biegi sochaczew

28 kwietnia 2019 roku na obiektach AWF w Krakowie odbył się 1 Miting Charytatywny KS Cracovia Kraków. Do dawnej stolicy Polski pojechaliśmy pięcioosobowym składem. Przywieźliśmy dwa trzecie miejsca. 

Rozpoczęcie sezonu odbyło się w strugach deszczu. Mimo to wypadło całkiem dobrze jak na możliwości naszych zawodników. Niestety ze względów bezpieczeństwa musieliśmy odpuścić konkurencje skocznościowe. (Śliski rozbieg, mokra belka - nie chcieliśmy ryzykować zbędnych kontuzji). 

W pchnięciu kulą 3 kg wystartowała Martyna Orlińska. Wynikiem 8.87 zajęła 3 miejsce. Cóż nie będziemy ukrywać że ten wynik jest dosyć słaby jak na Martynę. Pamiętajmy jednak że to dopiero początek sezonu i na pewno w najbliższym czasie będziemy cieszyć się z wielu ciekawych wyników osiąganych przez Martynę. Nie tylko w pchnięciu kulą, ale również w innych konkurencjach rzutowych.

Na 100 metrów w ciężkich warunkach biegały Julia Sadowska, Weronika Lewandowska i Justyna Karczewska.

Julia Sadowska przebiegła 100 w 13.66 zajęła 3 miejsce. Trochę nie wyszedł bieg Weronice Lewandowskiej spóźniony start i rezultat 14.23 dał naszej zawodniczce 5 miejsce. W ulewie max dała z siebie Justyna Karczewska. Co prawda była ósma ale z nowym rekordem życiowym (poprawionym o ponad 0.3 sek) - 14.68. 

W biegu na 300 metrów wystartowała dwójka naszych zawodników. Weronika Lewandowska i Emanuel Zimny. 

Weronika wynikiem 47.35 zajęła 9 miejsce. Emanuel z rezultatem 42.30 był również 9. 

Bardzo dziękujemy Aljeka Group za ufundowanie strojów, w których będziemy startować w tym sezonie lekkoatletycznym. 

Dzięki dotacjom UM Sochaczew możliwy był nasz krakowski start. 

Kolejne starty naszej Aktywnej ekipy w Grodzisku Mazowieckim i Warszawie. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy