Detektyw Rutkowski dziękuje za uratowanie życia jego matki

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Detektyw Rutkowski dziękuje za uratowanie życia jego matki Wypadki sochaczew

Detektyw Rutkowski dziękuje ratownikom medycznym z Wyszogrodu i Płocka za uratowanie życia jego matki.  ,,Ich profesjonalizm jest godny naśladowania."- Tak podsumowuje akcję ratowniczą, która miała miejsce w ubiegły wtorek. 

10 września ratownicy z Wyszogrodu otrzymali informację o zasłabnięciu kobiety w jej rodzinnym domu w miejscowości Śladów. Ze wstępnej oceny sytuacji wynikało, że istnieje realne zagrożenie życia. W związku z tym natychmiast na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Miejsce lądowania zostało dokładnie zabezpieczone przez strażaków z OSP w Śladowie. 

Po przylocie śmigłowca LPR kobieta została bezzwłocznie przetransportowana na lądowisko Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku, skąd trafiła na szpitalny Oddział Ratunkowy. Tam zajął się nią doktor Dariusz Młyńczyk. 

Kiedy pierwsze emocje już opadły, a życiu matki Krzysztofa Rutkowskiego nie zagrażało już żadne niebezpieczeństwo, postanowił on zabrać głos w tej sprawie i oficjalnie  podziękować:

,,Ratownicy medyczni z Wyszogrodu i Płocka, Płockie Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, lekarz dyżurny Dariusz Młyńczyk oraz doktor Urszula Rudzińska wyprowadzili moją mamę z sytuacji realnego zagrożenia życia. Ich profesjonalizm jest godny naśladowania. Moja mama uzyskała tak profesjonalną i wszechstronną pomoc medyczną, że nie będzie nawet konieczny zabieg trombolizy, któremu miała być poddana. Jej stan zdrowia z godziny na godzinę się poprawia'' – powiedział Krzysztof Rutkowski.


(źródło www.patriot24.net)

M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

OSheeOShee
0
Czy "detektyw" Rutkowski już jest detektywem? (2019-09-14 10:22)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy