DHL Sochaczew - potwierdzenie zarażenia koronawirusem u pracownika

/ 5 komentarzy
Zdjęcia i foto: DHL Sochaczew - potwierdzenie zarażenia koronawirusem u pracownika Sprawy urzędowo-administracyjne sochaczew

3 czerwca Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Sochaczewie poinformował, że w ciągu ostatniej doby otrzymał informację o potwierdzonym laboratoryjnie przypadku zakażenia SARS-CoV-2 u pracownika firmy DHL w Sochaczewie. 

Jak podaje PPIS w Sochaczewie, zakażona kobieta nie jest mieszkańcem naszego powiatu i dlatego nie została uwzględniona w statystyce prezentowanej w komunikacie przedstawiającym sytuację epidemiologiczną.

Poniżej przedstawiamy treść komunikatu:

PPIS w Sochaczewie niezwłocznie podjął działania mające na celu ustalenie list osób ze styczności z zakażonym pracownikiem firmy. Aktualnie prowadzone są wywiady epidemiologiczne oraz zabezpieczane są kontakty innych osób z zakażonym pracownikiem. Prowadzone jest dochodzenie epidemiologiczne.

Dzisiejszy komunikat o sytuacji w powiecie, przedstawiający stan danych liczbowych na godzinę 13:00 nie zawiera jeszcze kompleksowych danych o liczbie kwarantann i nadzorów epidemiologicznych związanych z omawianym przypadkiem. 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (5)

fioletowafioletowa
+1
PPIS niezwłocznie podjął działania ? phi! ciekawe jakie?! najpierw powinno się zamknąć i zdezynfekować a wszystkich pracowników posadzić w domach a dopiero później zająć się listami. W chwili obecnej przewinęły się wszystkie zmiany a odosobnienie jednej nic nie wniesie. Takie jest moje zdanie. Półśrodki nie przyniosą żadnefo skutku. Gratuluję osobom decyzyjnym! (2020-06-04 07:51)
wojciech-pawel-pokorawojciech-pawel-pokora
+2
To jest kpina że ludzie tam pracują bo ja jestem ochroniarzem i jak jedna osoba jest chora to z automatu cały zakład zamykają a nie pracują jak w DHL
(2020-06-04 10:08)
felipee420-wersusfelipee420-wersus
+2
Moim zdaniem powinni zamknąć a nie jeszcze pracować kierownictwo ma pracowników w d... Aby tylko kasa (2020-06-04 10:33)
KStkuKStku
0
Jakby pojedyńcza Pani fryzjerka lub Pan feyzjer dysponowal takim kapitałem i takimi prawnikami jak korporacje też mogliby strzyc w czasie obostrzeń - mamona rządzi światem a szczegolnie naszymi wybrańcami obojętnie jakieś maści ! (2020-06-04 13:59)
KoliberKoliber
0
Pozwolę sobie zadać trzy pytania: Czy prawdą jest że pracownica wiedząc że w stosunku do niej istnieje podejżenie choroby mimo wszystko stawiła się do pracy (nie otrzymała nakazu przebywania w domu)? Czy prawdą jest że manager mimo protestów pracowników i obaw przed wejściem na halę nakazał im przystąpić do pracy i wejść do środowiska potencjalnie zakażonego? Kto poniesie koszty przeprowadzenia badań i ew. skutków kwarantant pracowników zarówno DHL jak i innych firm działających na tym terenie (2020-06-04 17:17)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy