Diler narkotyków zatrzymany w Sochaczewie!

/ 3 komentarzy
Zdjęcia i foto: Diler narkotyków zatrzymany w Sochaczewie! Narkotyki, alkohol sochaczew

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Sochaczewie dzięki pracy operacyjnej zatrzymali 33-latka, który miał przy sobie ponad 200 gramów narkotyków - marihuany i amfetaminy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu wyrok nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Kryminalni z KPP w Sochaczewie zwalczający przestępczość narkotykową dzięki pracy operacyjnej ustalili dane osoby, która mogła posiadać znaczną ilość narkotyków. Weryfikując te informacje w poniedziałek, policjanci obserwowali jeden z bloków mieszkalnych w Sochaczewie. Na miejscu obserwacji pojawił się oczekiwany mężczyzna. Cały czas zachowywał się bardzo nerwowo rozglądając się na boku. Do zatrzymania doszło gdy podejrzany podszedł do swojego samochodu.


Po wylegitymowaniu mężczyzny funkcjonariusze przeszukali go, a wówczas okazało się, że ich podejrzenia się potwierdziły. Mężczyzna miał przy sobie kilka torebek foliowych z narkotykami. Gdy policjanci przeszukali samochód zatrzymanego 33-latka, okazało się, że jest tam znacznie więcej narkotyków. Trzymane były w szklanych słoikach.

W sumie zabezpieczono 175 gramów amfetaminy i 47 gramów marihuany, dwa telefony komórkowe i gotówkę. 33-Latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. 

 

Joanna Olszar

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (3)

robroyrobroy
0
nie karać ! nie zamykać! niech powoli zeżre,wypije,wstrzyknie to co miał przy sobie,uzależnić i wypuścić,niech pozna ból zależnego od brania tej trucizny (2016-02-05 16:47)
robroyrobroy
0
drastyczny przykład (2016-02-05 16:58)
robroyrobroy
0
nic ich nie odstraszy od brania ? (2016-02-05 16:59)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy