Zaloguj się do konta

Diler narkotyków zatrzymany w Sochaczewie!

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie
2016-02-05
Narkotyki, alkohol

Policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Sochaczewie dzięki pracy operacyjnej zatrzymali 33-latka, który miał przy sobie ponad 200 gramów narkotyków - marihuany i amfetaminy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu wyrok nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Kryminalni z KPP w Sochaczewie zwalczający przestępczość narkotykową dzięki pracy operacyjnej ustalili dane osoby, która mogła posiadać znaczną ilość narkotyków. Weryfikując te informacje w poniedziałek, policjanci obserwowali jeden z bloków mieszkalnych w Sochaczewie. Na miejscu obserwacji pojawił się oczekiwany mężczyzna. Cały czas zachowywał się bardzo nerwowo rozglądając się na boku. Do zatrzymania doszło gdy podejrzany podszedł do swojego samochodu.


Po wylegitymowaniu mężczyzny funkcjonariusze przeszukali go, a wówczas okazało się, że ich podejrzenia się potwierdziły. Mężczyzna miał przy sobie kilka torebek foliowych z narkotykami. Gdy policjanci przeszukali samochód zatrzymanego 33-latka, okazało się, że jest tam znacznie więcej narkotyków. Trzymane były w szklanych słoikach.

W sumie zabezpieczono 175 gramów amfetaminy i 47 gramów marihuany, dwa telefony komórkowe i gotówkę. 33-Latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. 

 

Joanna Olszar

Opinie (3)

robroy

nie karać ! nie zamykać! niech powoli zeżre,wypije,wstrzyknie to co miał przy sobie,uzależnić i wypuścić,niech pozna ból zależnego od brania tej trucizny [2016-02-05 16:47]

robroy

drastyczny przykład [2016-02-05 16:58]

robroy

nic ich nie odstraszy od brania ? [2016-02-05 16:59]

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


e-Sochaczew Top 5

Sprawy urzędowo-administracyjne11

Ulotki dostarczane przez Pocztę Polską - oczernianie jednego z kandydatów?

Sprawy urzędowo-administracyjne12

Wybory 2020 - kilka pytań

Sprawy urzędowo-administracyjneDziś3

Urząd Miejski - jest szansa na nowy wygląd budynku

WypadkiDziś

Zderzenie ciężarówki z osobówką w Paprotni

Sprawy urzędowo-administracyjne8

Kontrolowana debata albo żadna - Jacek Kurski wkracza do akcji

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc