DK 2 Młodzi KS Piast Feliksów - Unia II Boryszew

/ 5 zdjęć
Zdjęcia i foto: DK 2 Młodzi KS Piast Feliksów - Unia II Boryszew Piłka nożna sochaczew

W dniu 03.11.2018 r. odbył sięÂostatni mecz IV ligi okręgowej DK 2 Młodzik grupa 8. Zawodnicy KS Piast Feliksów zagrali mecz z UKS Unia II Boryszew. Nie ulegało wątpliwości, że nie będzie to łatwy mecz. Dało się zaobserwować skoncentrowanie piłkarzy Piasta, lecz niestety nie odbyło się bez błędów i pierwsza połowa zakończyła się 2:0 dla Unii II. Przerwa była czasem na odpoczynek i analizę błędów. Zawodnicy Piasta rozpoczęli intensywny atak na bramkę przeciwnika i po kilku minutach było już 1:2. Gola strzelił Kamil Majewski po asyście kapitana drużyny, grającego na pozycji obrońcy- Antoniego Florczaka. Potem było już tylko lepiej. Skuteczna obrona zaowocowała. Napastnicy Unii nie byli w stanie przedostać się na pole karne gości. Druga bramka Ernesta Tyla po asyście Jakuba Woźnickiego dała upragniony remis. Zawodnicy Piasta Feliksów jeszcze bardziej uwierzyli we własne możliwości i starli się za wszelką cenę wypracować prowadzenie. Zabrakło dokładności, ale w grze widać było wzajemną pomoc i dążenie do wspólnego celu. Podopieczni Trenera Mariusza Cieślaka zakończyli mecz remisem. Skład: Trener- p. Mariusz Cieślak, kapitan drużyny- Antoni Florczak bramkarze - Jakub Domański, Miłosz Florczak napastnicy: - Zuzanna Florczak, Jacek Bargieł, Ernest Tyl, Antoni Kaczmarek, Antoni Łukawski, Seweryn Dudziński pomocnicy: Kamil Majewski, Jakub Woźnicki obrońcy: Jakub Bęczkowski, Sebastian Kamieniarczyk, Antoni Ilczuk, Mikołaj Dmoch.