Dni Kultury w Chopinie

Chyba wszyscy znamy to uczucie, kiedy oceny są już wystawione, podręczniki dokładnie poznane, właściwie zamknięte, a na korytarzach nie widać zestresowanych nadchodzącymi sprawdzianami, smutnych postaci. To właśnie wtedy uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących rozpoczynają swoją letnią zabawę podczas Dni Kultury. W tym roku 25. i 26. czerwca Samorząd Uczniowski przygotował atrakcje dla każdego.

Dla miłośników sportu, pierwszego dnia zaplanowano: turniej piłki nożnej, siatkowej, trio basket oraz zakończenie roku sportowego. Jeśli ktoś nie pała miłością do sportu, to na szkolnej świetlicy dostępne będą symulatory jazdy ze Szkoły Jazdy Stachlewski, a na świeżym powietrzu będziemy mogli obejrzeć pokaz Airsoft Gun.

Po zakończeniu turniejów sportowych odbędzie się pokaz mody przygotowany przez dwójkę początkujących projektantów. ALE TO NIE WSZYSTKO! Uczniowie przygotują także: słodki poczęstunek, grilla, sałatki oraz napoje. W salach lekcyjnych odbędą się wystawy zatytułowane: „Japońskie zwyczaje” oraz „Kraje Niemieckojęzyczne”. Ponadto w trakcie Dni Kultury dla kinomanów wyświetlać będziemy interesujące filmy.
Drugi dzień rozpoczynamy wyścigiem na Bele Czym. Dla melomanów odbędą się warsztaty muzyczne, zaś wszyscy mniej uzdolnieni muzycznie będą mogli wziąć udział w warsztatach rysunku. Przy kąciku gastronomicznym znajdziemy wróżby, a w jednej ze szkolnych sal będziemy mogli przenieść się na Hawaje. Kiedy już weźmiemy udział w quizie z wiedzy o filmach, będziemy mogli potańczyć na naszej sali gimnastycznej. Po malowaniu twarzy, o godzinie 13:00, weźmiemy udział w Paradzie Szkolnej, podczas której uczniowie ZSO Chopin będą szli wesołym korowodem ulicami Sochaczewa. O godzinie 19:00 ostatnią (niestety) w tym roku szkolnym dyskoteką pożegnamy Dni Kultury.
Serdecznie zapraszamy!

Martyna Feliga, kl.Ib LO

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy