Dni Sochaczewa 2017 PROGRAM

/ 6 komentarzy / 2 zdjęć

Urząd Miasta przygotowuje się do Dni Sochaczewa 2017. Pełen program tej najważniejszej miejskiej imprezy nie jest jeszcze znany, ale coś niecoś wiemy. Ratusz podał do wiadomości publicznej nazwy trzech gwiazd, które w weekend 10 – 11 czerwca wystąpią przed sochaczewianami.

 

Wiemy już, że podczas Dni Sochaczewa 2017 wystąpi Mesajah - polski wokalista reggae, dancehall, raggamuffin. Jego koncert zaplanowano na godzinę 20.00 w sobotę 10 czerwca. Przed nim, o godz. 16.00, wystąpi Andrzej Rybiński, znany między innymi z zespołów 2 + 1 i Andrzej i Eliza, po którym (od godz. 18.00) publiczność zabawiać będzie grupa Poparzeni Kawą Trzy. Kolejnego dnia, w niedzielę 11 czerwca, na scenie o godzinie 17.00 usłyszymy koncert grupy CamaSutra, o 18.30 pojawi się zespół After Party, od 20.00 publiczność zabawiać będzie Marcin Daniec, a jako ostatnia gwiazda wystąpi Power Play.  

Zapewne nie zmieni się jeszcze lokalizacja Dni Sochaczewa i tak jak w poprzednich latach będą to obiekty MOSiR-u. Stan muszli koncertowej na Podzamczu raczej uniemożliwia organizację w tym miejscu tak dużej imprezy, czego tak bardzo pragną mieszkańcy. Jak już informowaliśmy, Urząd Miasta stara się o pieniądze unijne na zagospodarowanie terenów nad Bzurą,  w ramach którego Podzamcze wzbogaciłoby się o nowoczesną scenę z widownią. W ostatnich dniach Urząd Marszałkowski zakwalifikował sochaczewski Lokalny Program Rewitalizacji, zawierający tę inwestycję,  do umieszczenia w wykazie programów LPR województwa mazowieckiego, co oznacza, że ratusz dostał zielone światło do złożenia w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Projektów Unijnych wniosku o dotację.

Nowością tegorocznej edycji Dni Sochaczewa ma być sponsoring firmy SIME. Dostawca gazu ziemnego w naszym mieście zamierza m. in. podczas imprezy przeprowadzić akcję „Czyste niebo nad Sochaczewem”, w ramach której organizowane będą konkursy z nagrodami, różne atrakcje i promocje dla nowych klientów.


DNI SOCHACZEWA 2017

10 - 11 czerwca

PROGRAM


10 czerwca (sobota)

- godz. 16.00 koncert: Andrzej Rybiński

- godz. 17.00 koncert: TAJM

- godz. 18.00 koncert: POPARZENI KAWĄ TRZY

- godz. 20.00 koncert MESAJAH

- godz. 21.30 dyskoteka DJ PIASEK


11 czerwca (niedziela)

- godz. 17.00 koncert CamaSutra

- godz. 18.30 koncert After Party

- godz. 20.00 kabaret Marcin Daniec

- godz. 21.15 koncert Power Play


 


 

Informacje dodatkowe


  1
  Oceń
  (1 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (6)

  dragon36dragon36
  0
  super że impreza na orkanie ,bo na podzamcze to wstyd i artystów zapraszać. (2017-04-18 12:07)
  pyśkapyśka
  +2
  Z Dańcem trafiliście jak kulą w płot.Jak zwykle "odkopaliście skamielinę".Zresztą tak jak i na wielu poprzednich Dniach Sochaczewa.To już naprawdę nie ma innych kabareciarzy? tudzież kabaretów ? będących aktualnie na topie i na pewno chętniej obejrzanych ? Co roku mam nadzieję,że coś się zmieni...i co roku jestem rozczarowana Dniami Sochaczewa. Impreza zeszła na psy ...tak samo jak i całe miasto ( nie chodzi mi o mieszkańców). (2017-04-18 12:13)
  janeczkajaneczka
  +2
  Coraz gorzej z dniami Sochaczewa Poparzeni kawą super kapela szkoda,że nic więcej ciekawego.Sorry ale Daniec to jakieś pięć lat temu się skończył. (2017-04-21 17:44)
  kacperskyykacperskyy
  0
  za "na topie" trzeba zapłacic a miasto a w szczegolnosci dział promocji nie jest w stanie dla ludzi nawet raz w roku czegos porzadnie zrobic. pamietacie moze żenujące otwarcie podzamcza? te pierdnięcia zamiast sztucznych ognii? porownajcie to do swiatelka pokoju ktore zrobil pan gierasik. mozna? mozna! tylko jaki pan taki kram, nie oczekujcie od wladz ze zrobia cos dla was... no moze oprocz podniesienia podatków i zaciagania kolejnych długów... tylko gdzie te pieniadze? ulice jak byly zrujnowane tak sa, w ZKM jak jezdziły szroty tak dalej jeżdżą, cegielnia dziura w ziemi i tak zostało, zalew.. bez komentarza, plac zabaw zbudował albo mars albo nivea miasto nie dolozylo złotówki ale za to mamy wszystkie kible w podstawówkach wyremonotwane - dziekujemy panie burmistrzu od razu sochaczew stał sie przez to piekniejszy... (2017-04-24 07:59)
  fraterrfraterr
  0
  Polakowi nie dogodzi...  a jakby tak nic nie zrobili ?  a co jeśli 2 % spóleczności z naszej gminy jednak lubi Danca?  a co by było jakby został zaproszony Podsiadło czy Kozidrak ?  może 2% Sochaczewa ich nie lubi... no to KOMU mają dogodzić władze miasta? do KOGO trzeba się dopasować?  KTO jest najważniejszy żeby dla niego się wszystko liczyło ?  Dni Sochaczewa to dobra okazja żeby się spotkać ze znajomymi na świeżym powietrzu  a jak mam życzenie oglądać występy ulubionych artystów  to jadę na ich koncert ..... (2017-04-27 11:53)
  kacperskyykacperskyy
  0
  faktycznie, klepisko jest bardzo dobrym miejscem do spotkań ze znajomymi, wybacz ale znam duzo lepsze.

  Fakt nie dogodzisz kazdemu ale to co podoba sie gawiedzi łatwo sprawdzi na róznych listach popularnosci itd.. chyba ze sochaczew to zaginiona wyspa gdzie ludzie sa kosmitami i mysla zupelnie inaczej niz reszta polakow :) (2017-04-27 12:28)

  skomentuj ten artykuł