Dofinansowania inwestycji dla OSP w gminie Rybno

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: Dofinansowania inwestycji dla OSP w gminie Rybno Inwestycje sochaczew

Gmina Rybno podjęła działania związane z zabezpieczeniem działań związanych z pracą strażaków z lokalnych Ochotniczych Straży Pożarnych. 


Starania  wójta gminy Rybno Damiana Jaworskiego o otrzymanie dofinansowania na zadania Ochotniczych Straży Pożarnych zakończyły się pozytywnie. Środki jaki udało się pozyskać to kwota 12 000,00 zł na sprzęt specjalistyczny dla jednostek w Rybnie, Jasieńcu oraz Erminowie. 


Dodatkowo kwota 12 400,00 zł również jako dofinansowanie trafiła do OSP w Matyldowie. 


Jak informuje wójt Damian Jaworski  - Trwają prace związane z remontem pokrycia dachowego na garażu Ochotniczej Straży Pożarnej w Matyldowie. Zakres prac będzie także obejmował drobne prace remontowe budynku garażu. Uzyskane dofinansowanie w kwocie 12 400,00 zł plus wkład własny około 10 000,00 zł. Bardzo się cieszę, że takie zadania mogą być realizowane dla naszych jednostek. Praca strażaków to bezpieczeństwo nas wszystkich i dziękuję za trud jaki wkładają w codzienne obowiązki. 


Gmina Rybno dzięki swoim staraniom otrzymała środki, które poprawią nie tylko warunki pracy strażaków, ale i bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców gminy Rybno. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy