Dofinansowanie na drogi w Gminie Rybno

Zdjęcia i foto: Dofinansowanie na drogi w Gminie Rybno Promocja regionu sochaczew

Mazowiecki Urząd Wojewódzki ogłosił zatwierdzoną przez Prezesa Rady Ministrów listę wniosków rekomendowanych do dofinansowania w ramach programu Funduszu Dróg Samorządowych. Dzięki staraniom Wójta Gminy Rybno – Damiana Jaworskiego, Radnego Sejmiku Wojewódzkiego – Łukasza Gołębiowskiego oraz Radnej Powiatu Sochaczewskiego – Bożenie Samson na tej liście znajduję się wniosek na przebudowę ulic w miejscowości Rybno.

Z informacji jakie uzyskaliśmy od Wójta Gminy Rybno przebudowa ulic polegać będzie na przebudowie trzech odcinków dróg wewnętrznych, oraz odcinka drogi gminnej stanowiących Osiedle XXX- lecia o długości 689 m, wraz z budową sieci kanalizacji deszczowej o długości 493 m i oświetlenia ulicznego, a także drogi wewnętrznej stanowiącą ul. Szkolną o długości 310 m z oświetleniem ulicznym. Kwota dofinansowania to 2 278 146, 00 zł a całkowity koszt inwestycji to 3 254 495,04 zł co daję 70 % dofinansowania.

„ Cieszymy się ze wsparci naszych inwestycji oraz bardzo dobrej współpracy z Radnymi P. Ł. Gołębiowskim i P. B. Samson. Przebudowa tych dróg na pewno zwiększy bezpieczeństwo i komfort życia mieszkańców ‘ – podkreśla P. Damian Jaworski – Wójt Gminy Rybno

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy