,,Domowe muzykowanie" - umuzykalniające zajęcia on-line

Zdjęcia i foto: ,,Domowe muzykowanie" - umuzykalniające zajęcia on-line Koncerty i muzyka sochaczew

Dom Urodzenia Fryderyka Chopina i Park w Żelazowej Woli zapraszają na umuzykalniające zajęcia on-line dla dzieci w wieku 4-11 lat.

Podczas dzielnych spotkań w ramach nowego cyklu edukacyjnego „Domowe Muzykowanie” poimprowizujemy wraz z prowadzącymi solo i w zespołach, skomponujemy muzykę do ścieżek elektronicznych, posłuchamy muzyki na żywo i stworzymy księgę partytur. Zajęcia odbędą się za pośrednictwem platformy Zoom, a po zakończeniu zostaną udostępnione na oficjalnych stronach Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina na Youtube oraz Facebook’u. 

Prowadzącymi będą Dagna Sadkowska, Dorota Załęska-Soroka, Paweł Szamburski. Najbliższe zajęcia  pod tyt. ,,Prząśniczka” oraz romantyczne opowieści i ballady odbędą się 26 kwietnia o godz. 11.00 i 12.00. Daty kolejnych spotkań: 3.05, 10.05, 24.05, 31.05, 7.06.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia należy nadsyłać na adres edukacja@nifc.pl od 20.04. 


Uwaga! Obowiązują zapisy na pojedyncze zajęcia. Rejestracje na kolejne spotkania rozpoczną się od poniedziałku w tygodniu, w którym są zaplanowane zajęcia. 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy