Dożynki powiatowe w Młodzieszynie już 16 września

Zdjęcia i foto: Dożynki powiatowe w Młodzieszynie już 16 września  Spotkania, jubileusze sochaczew

Już w kolejną niedzielę, 16 września w Młodzieszynie będziemy mogli wspólnie bawić się na powiatowym święcie plonów. Poniżej przedstawiamy program dożynek powiatowych.

Jak co roku, święto otworzy uroczysta Msza Święta Dziękczynna o godzinie 12.00, natomiast zaraz po niej nastąpi przemarsz korowodu dożynkowego z wieńcami na stadion sportowy. To właśnie na stadionie około godziny 14:15 nastąpi oficjalne rozpoczęcie uroczystości dożynkowych, w których mieścić się będzie między innymi powitanie i przemówienia oraz ceremoniał dożynkowy.

Od godziny 15.00 rozpoczną się występy poszczególnych zespołów i grup a także konkursy. Jako pierwsza zaprezentuje się sochaczewska orkiestra dęta, następnie około 16.00 zostanie rozstrzygnięty konkurs Słodkie smaki Młodzieszyna, zaraz po nim będziemy mogli obejrzeć występ dzieci ze Szkoły Podstawowej w Młodzieszynie i Gminnego Ośrodka Kultury w Młodzieszynie. O godzinie 16.30 dawkę dobrego humoru zapewni kabaret grupy NICTUPONAS z Młodzieszyna, natomiast o 17.00 będzie można wziąć udział w konkursie Radia Sochaczew. Po godzinie 17.00 na scenie wystąpią grupa TERAZ MY z Gminnego Ośrodka Kultury w Iłowie a zaraz po niej Dens Babki z Młodzieszyna. Od 18:30 rozpoczną się koncerty zespołów disco-polo. Otworzy je grupa MAGNUM, o 19:40 wystąpi zespół EXTAZY, a godzinę później zespół POWER PLAY.

Co więcej, oprócz licznych występów klimat imprezy będą tworzyć również wystawy instytucji związanych z rolnictwem, prezentacje firm komercyjnych, a także stoiska z rękodziełem artystycznym i wyrobami pszczelarskimi. Dla wszystkich otwarty będzie ogródek gastronomiczny z darmową grochówką, a najmłodsi uczestnicy będą mogli korzystać z wesołego miasteczka i zorganizowanych atrakcji m.in. warsztatów pieczenia chleba.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy