Dr Witaminka w Polskim Radiu

Zdjęcia i foto: Dr Witaminka w Polskim Radiu Koncerty i muzyka sochaczew

Niedawno informowaliśmy Państwa, że w dobrych sklepach muzycznych można już nabyć premierową płytę zespołu OREGANKI. Album został wydany przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia, a patronat nad płytą objęło m.in. Polskie Radio Dzieciom.

Jednak już dużo wcześniej, właśnie na antenie Polskiego Radia Dzieciom, zaistniała audycja pt. DR WITAMINKA. Codziennie, o godz. 10.15 (o godz. 18.00 powtórka) można posłuchać „głowy” projektu, czyli Joanny Neuhoff-Murawskiej, która jest dietetykiem, małego dietetyczka Grzesia i dzieci z zespołu OREGANKI. Rozmawiamy o zdrowej żywności, aktywności fizycznej, dobrych i złych pokarmach, o składnikach pokarmowych i innych tajemnicach. Przekazujemy to w sposób prosty, z humorem, tak, aby dziecko w wieku przedszkolnym dobrze się bawiło, przy okazji zdobywając ważne informacje.
Po każdej audycji można posłuchać jednej z piosenek z płyty. W tym tygodniu tematem przewodnim audycji jest chleb razowy. I tym samym zachęcamy Was do obejrzenia teledysku do piosenki „Chleb Razowy” w wykonaniu OREGANEK. Klip jest promowany na kanale Agencji Muzycznej Polskiego Radia. Nakręcony został dzięki uprzejmości Hotelu „Chabrowy Dworek”, za co tą drogą chcemy jeszcze raz podziękować.Zapraszamy również do codziennego słuchania audycji, którą znajdziecie pod tym linkiem:
http://www.polskieradio.pl/18,Radio-dzieciom/4899,Dr-Witaminka

... a tu galeria zdjęć z sesji nagraniowej w studio BoTOKs w Teresińskim Ośrodku Kultury : ZDJĘCIA

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy