Dragon Fight Club Sochaczew zaprasza na treningi

Zdjęcia i foto: Dragon Fight Club Sochaczew zaprasza na treningi Sporty walki sochaczew

Wraz z początkiem września rozpoczynamy nabór do nowych sekcji. Treningi nowych grup początkujących – prowadzonych całkowicie od podstaw – odbywać się będą oddzielnie dla dwóch grup wiekowych: samoobrona dla dzieci w wieku 7 – 12 lat oraz grupa MMA dla osób powyżej 13 roku życia.

Na naszych zajęciach każdy znajdzie coś dla siebie – zapraszamy zarówno tych, którym marzy się kariera zawodnicza, jak i tych, którzy chcą zrobić coś dla swojego zdrowia i samopoczucia bądź po prostu odreagować codzienny stres. Zapraszamy wszystkich już od 7 roku życia – młodszych i starszych, panów i panie – z nami czeka Was nie tylko praca nad doskonaleniem techniki, poprawą kondycji, siły i wytrzymałości, ale też dużo zabawy i pozytywnej energii. Treningi nowej grupy MMA odbywać się będą we wtorki i czwartki o godz. 17:30 oraz w soboty o godz. 11:00 na małej sali sportowej ZSRCKU przy ul. Piłsudskiego 63 („Ogrodnik”) – pierwszy trening już we wtorek 5 września. Dzień wcześniej zaś, tj. w poniedziałek 4 września o godz. 16:30 na salę judo hali MOSiR przy ul. Olimpijskiej 3 zapraszamy dzieci na pierwszy trening samoobrony.

Szczegółowe informacje dotyczące treningów znajdują się na stronie dragonsochaczew.pl oraz profilu Dragon Fight Club Sochaczew na Facebooku.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy