Droga w Śladowie - konsekwencje dla kierowców

/ 2 komentarzy / 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Droga w Śladowie - konsekwencje dla kierowców Interwencje i pomoc sochaczew

Otrzymaliśmy dziś informację od czytelniczki dotyczącą utrudnień na drodze i konsekwencji dla kierowców. Prośba dotyczyła udostępnienia w celu ostrzeżenia kierowców o możliwych skutkach przejazdu na drodze Kazuń -Kamion, miejscowość Śladów.

„Dzień dobry, bardzo proszę o nagłośnienie sprawy,a mianowicie na drodze 575 Kazuń-Kamion w Śladowie lany jest asfalt. Dzisiaj ok 9:30 jechałam ta drogą do Wyszogrodu i napotkałam  sygnalizacje świetlną zatrzymałam się i pojechałam jak zaświeciło zielone światło, po kilkunastu metrach spotkałam na pasie koparkę pogłębiająca rowy  i trzeba było ja ominąć wjeżdżając na pas  gdzie lany jest asfalt czego skutkiem jest mój brudny w asfalcie samochód.  

Wezwałam policję dzwoniąc pod nr    112  przyjechał na miejsce zdarzenia dzielnicowy zrobił oględziny spisał moje dane i kazał odjechać  mówiąc że zadzwoni  z nr polisy firmy Prima lejącej asfalt.  Po upływie ok 40 minut zadzwonił Pan dzielnicowy z informacją że to moja wina bo zmieniłam pas ruchu. A koparka która pogłębia pobocza to inna firma Fel-Car z Gąbina. Więc mam sobie  założyć sprawę cywilną. 

Po tym całym zdarzeniu pojechałam do warsztatu blacharko- lakierniczego gdzie uzyskałam że czyszczenie auta najmniej będzie kosztować 500 złotych. Bardzo proszę o rozgłoszenia tych informacji i przestrzec innych użytkowników drogi przed takimi konsekwencjami przejazdu ta trasą”


Dziękujemy za informację. 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

SieciechSieciech
0
Puszka preparatu to czyszczenia tego typu zabrudzeń to ok 30-40 zł. Gratulacje :) (2018-06-27 14:09)
xyxxyx
0
:PRIMA: APRILIS i wszystko jasne,zniszczyli droge do szkoły w gawłowie przez las codziennie przejezdza tam kilkanascie ciezarówek ale wiadomo i jest ok! (2018-06-27 16:27)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy