Drogi zamiast błota - trudności mieszkańców podczas remontu

/ 2 komentarzy / 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Drogi zamiast błota - trudności mieszkańców podczas remontu  Inwestycje sochaczew

Otrzymaliśmy wiadomość od jednej z czytelniczek. Dotyczy ona interwencji w sprawie remontu ulicy Orzeszkowej w Sochaczewie. 


Szanowny Panie Burmistrzu,

Zwracam się do Pana z prośbą o pilną interwencję w sprawie wjazdu na moją posesję w Sochaczewie przy ulicy Orzeszkowej 1a. W zeszłym tygodniu rozpoczęto prace związane z utwardzaniem ulicy Orzeszkowej (w postaci położenia asfaltu). W piątek położono pierwszą warstwę asfaltu, która jest 37 cm poniżej poziomu wjazdu do mojej działki. 


W związku z powyższym nie mam możliwości wjazdu na moją posesję. Interweniowaliśmy w piątek u właściciela firmy wykonującej prace, poinformowano nas, że wszystko jest robione wg planów i odmówiono poprawy wjazdu. Został również poinformowany o zaistniałej sytuacji Naczelnik Wydziału Infrastruktury Miejskiej, przyjechał na miejsce robót i stwierdził, że konieczne jest wyrównanie poziomu drogi do poziomu wjazdu.


Proszę o udostępnienie wglądu do planu budowy i natychmiastową interwencję w sprawie.

Jeżeli nie uzyskam pomocy będę zmuszona skierować sprawę do mediów ogólnokrajowych.

W załączeniu przesyłam zdjęcia.


Problem dosyć naglący. Na ulicy Orzeszkowej dopiero rozpoczęto remont, zatem można by stwierdzać, iż praca jest w toku, co nie daje ostatecznego efektu. Jak będzie wyglądała ostateczna wersja, czy mieszkańcy będą mieli dobry dostęp do posesji, będzie można przekonać się po zakończeniu prac.  0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

vlukivluki
+1
Takie są efekty podwyższania sobie działek. Trzeba było nie sypać pół metra ziemi wokół domu, to problem by nie wystapił. Widać, że działka nienaturalnie podniesiona. Robią asfalt, a tu jesze pretensje. Maskara. (2019-05-29 12:56)
rafal-tempczykrafal-tempczyk
0
Dokładnie tak było podnoszenie gruntu jak się budowali to zamawiali 30 wywrotek ziemi i sypali a u mnie jest teraz najniżej czekam jak z tego ładnego asfaltu wpłynie do mnie woda z połowy ulicy (2019-05-31 22:45)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy