Drugi Feryjny Turniej Warcabowy

/ 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Drugi Feryjny Turniej Warcabowy Inne sporty sochaczew

W drugim Feryjnym Turnieju Warcabowym wzięło udział 9 osób: Renata Kichińska, Mateusz Racki, Mateusz Kichiński, Filip Gołębiowski, Michał Stalpiński, Damian Selerski, Mateusz Selerski, Mariusz Selerski, Jakub Głogowski.

Podium zajęli trzej panowie Selerscy: pierwsze miejsce – bez żadnej przegranej partii -Damian Selerski, drugie miejsce Mateusz Selerski, na miejscu trzecim, choć z tą samą ilością punktów uplasował się tata zwycięzców – pan Mariusz Selerski, który jednak w bezpośrednim pojedynku przegrał z Mateuszem.

7. Mateusz Racki – 1 pkt

Zwycięzcy otrzymali tradycyjnie puchary i dyplomy oraz bezpłatne wejścia na pływalnię. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali również słodkie upominki.
Serdecznie dziękujemy za udział w dzisiejszym turnieju i przypominamy, iż w okresie ferii można pod opieką osób dorosłych korzystać nieodpłatnie z hali sportowej od godziny 8.00 do 11.00.

We wtorki, środy i czwartki od godziny 14.00 do 16.00 SKTS prowadzi odpłatne zajęcia nauki gry w tenisa stołowego.

W środę 25 stycznia o godz. 11.00 odbędzie się Turniej Trio Basket.

W czwartek 26 stycznia o godz. 11.00 zapraszamy na Feryjny Turniej Tenisa Stołowego OPEN.

W piątek 27 stycznia o godz. 11.00 odbędzie się kolejny festyn dla dzieci. Serdecznie zapraszamy.