Zaloguj się do konta

DUATHLON w Łodzi i podium Krzyśka Zakrzewskiego

Klub Maratończyka Aktywni
2012-11-09
Biegi

Zapowiadało się deszczowo ale jak dojechaliśmy na miejsce wypogodziło się i po zapisaniu się w prowizorycznym biurze zawodów rozpoczęliśmy przygotowania do startu. Czeka nas 5 km biegu po Łagiewnickim lesie, później 10 km rowerem po przełajach i jeszcze 2 km biegu na koniec. W tej kameralnej spontanicznej imprezie, organizowanej już po raz dziewiąty przez Piotra Długołeckiego udział wzięło 40 duathlonistów.
Wśród miejscowych zawodników namieszał w czołówce debiutant w tej dyscyplinie Krzysiek Zakrzewski, który po pierwszym etapie biegu był na prowadzeniu, ale na rowerze musiał uznać wyższość łodzianina Mateusza Pacholca(czas 42.51). Krzysiek(46.45) utrzymał jednak do mety drugą pozycję wyprzedzając Piotra Banaszkiewicza(czas 48.00).
Mi udało się wykręcić czas 56.38 co dało mi 27 miejsce. Oczekując na oficjalne wyniki i dekorację organizator urządził zawody biegowe dla najmłodszych kibiców na dystansie 300 metrów, gdzie widać było wśród uczestników zaangażowanie i wolę walki do końca. Kto wie może są wśród nich przyszli olimpijczycy.

Artur Kazimierski

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2020 cmc