Dukaty dla najlepszych - zgłoszenia do końca października

Kapituła Znaku Promocyjnego „Sochaczewski Dukat” przypomina, że do końca października przyjmuje zgłoszenia pod adresem Starostwa Powiatowego w Sochaczewie, ul. Piłsudskiego 65.
Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, rolników oraz instytucje do składania wniosków. Zgodnie z regulaminem oraz wytycznymi Kapituły Znak będzie przydzielany w trzech kategoriach - produkt (przemysłowy i przetwórstwa rolno – spożywczego), usługa oraz inicjatywa. Wzór wniosku oraz regulamin jest do pobrania na stronach patrona internetowego www.e-sochaczew.pl lub bezpośrednio w Wydziale Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego, ul. Ziemowita 10.
Warto przypomnieć, iż „Sochaczewskim Dukatem” zostaną oznaczone towary, usługi lub inicjatywy o wysokich walorach jakościowych, kojarzących się z terenem powiatu sochaczewskiego oraz doskonale promujących nasz region. Korzystanie ze Znaku jest bezpłatne, a dodatkową wartością jest zaplanowana na rok 2005 promocja Znaku oraz produktów nim wyróżnionych.
Kapituła reprezentowana jest przez wiele instytucji, co zagwarantować ma rzetelność wyboru oraz szeroką promocję i reklamę projektu. Do prac włączyli się: Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego, Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Ziemi Sochaczewskiej, Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketingu w Sochaczewie, Mazowiecka Izba Rolnicza, Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego, Urząd Miejski w Sochaczewie oraz Starostwo Powiatowe w Sochaczewie.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy