Duże kłopoty recydywisty z Teresina

Zdjęcia i foto: Duże kłopoty recydywisty z Teresina Rozboje, napady, przemoc sochaczew

Sporych kłopotów narobił sobie 34 - letni mieszkaniec gminy Teresin, który kilka dni temu usłyszał zarzut rozboju i spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności. 

Kilka dni temu policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące rozboju na 64 – letnim mężczyźnie. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że nieznany sprawca pobił zgłaszającego incydent mężczyznę po czym zabrał mu kilkaset złotych. 

Jak relacjonuje KPP Sochaczew:

,,Kryminalni szybko ustalili, że sprawcą jest 34 – letni mieszkaniec gminy Teresin. Mundurowi zatrzymali go w miejscu zamieszkania i doprowadzili do sochaczewskiej komendy. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że mężczyzna był już wielokrotnie notowany za podobne przestępstwa."

Podejrzany 34 - letni mężczyzna ostatecznie został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut rozboju, który popełnił w warunkach recydywy, a także spowodowania uszczerbku na zdrowiu. W niedzielę odbyło się posiedzenie sądu w trakcie którego zdecydowano o tymczasowym areszcie dla mieszkańca gminy Teresin. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.


(źródło KPP Sochaczew)

M.


https://fotowoltaika-panele.pl/

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy