Duży sukces Piotrka i Kacpra w Szczyrku

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Duży sukces Piotrka i Kacpra w Szczyrku Inne sporty sochaczew

W dniach 07-10 listopada 2014 w Szczyrku odbył się XIII Młodzieżowy Festiwal Brydżowy o Puchar Podbeskidzia. W turnieju wzięła udział liczna, bo 13 osobowa ekipa brydżystów „Piasta” Feliksów.

W pierwszym turnieju doskonały występ zanotowała nasza para: Piotr Pęsiek i Kacper Kopka.

W turnieju na tzw. IMP-y w bardzo mocnej obsadzie (kilkunastu medalistów młodzieżowych Mistrzostw Świata i Europy w stawce 101 par zajęli pierwsze(!!!) miejsce z wynikiem +83.

W tym samym turnieju Przemysław Nitek i Dariusz Olejnik zajęli 23 miejsce (+33)

W turnieju indywidualnym najwyżej sklasyfikowani zostali Weronika Pasińska – 48, Kinga Kiraga – 67 i Piotr Pęsiek – 71 miejsce (startowało 160 zawodników)

W turnieju par na tzw. maxy  - najlepiej wypadła para Weronika Pasińska i Karolina Kupczyk – 48 miejsce, 51,20% (startowało 108 par)

W turnieju teamów (drużyny 4 – osobowe) w stawce 51 zespołów „nasi” uplasowali się na miejscach 9, 26, 36 i 43

W prowadzonej w tego typu imprezach indywidualnej punktacji długofalowej najwyżej sklasyfikowany został Piotr Pęsiek – 33 miejsce, Kacper Kopka – 44 miejsce (219 zawodników). Karolina Kupczyk zajęła I miejsce w kategorii Młodziczek

W klasyfikacji końcowej klubów „Piast” Feliksów zajął doskonałe 6 miejsce (30 klubów). Zwyciężył AZS Uniwersytet Warszawski przed AZS Politechnika Wrocławska