Dwa groźne wypadki w weekend

/ 2 komentarzy / 4 zdjęć
Zdjęcia i foto: Dwa groźne wypadki w weekend Wypadki sochaczew

Pierwsze zdarzenie to bardzo groźny wypadek na skrzyżowaniu w Żukowie, do którego w ostatnią sobotę. 21-letni kursant kierujący Toyotą Yaris należącą do jednego z centrum szkolenia kierowców z Łowicza nie udzielił pierwszeństwa pojazdowi marki Lexus poruszającemu się od strony Młodzieszyna. Na tylnym siedzeniu w zapiętych pasach podróżowała 32-letnia pasażerka, którą przetransportowano w ciężkim stanie do szpitala w Warszawie, gdzie niestety zmarła.


Drugi wypadek to zdarzenie w Chrzczanach, które miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę. Na chwilę obecną trwają ustaenia przebiegu wypadku, wiadomo tylko, że wskutek zderzenia pojazdów marki Renault oraz Audi, kierowca tego drugiego zjechał do rowu uderzając w drzewo. W wyniku zderzenia troje uczestników zostało przewiezionych do szpitali z czego jeden zabrany helikopterem do szpitala w Warszawie. 


Policja apeluje o ostrożność

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (2)

patrycja-legnickapatrycja-legnicka
0
Witam, rodzinę lub znajomych osób poszkodowanych w wypadku w Chrzczanach proszę o kontakt na adres e-mail: patrycja.legnicka@gmail.com. Pozdrawiam. (2018-05-22 11:18)
maqrtamaqrta
0
A czy instruktor nie powinien zareagowac? (2018-05-22 15:33)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy