Dwa prestiżowe turnieje

/ 18 zdjęć
Zdjęcia i foto: Dwa prestiżowe turnieje Piłka nożna sochaczew
+13

Hala sportowa SP 6 przez dwie ostatnie niedzielę była miejscem, w którym odbyły się dwa najbardziej prestiżowe turnieje halowej piłki nożnej organizowane w Sochaczewie. Pierwszy z nich im. Henryka Orzeszka odbył się po raz dwudziesty drugi, a kolejny – o Puchar Wójta Gminy Sochaczew, po raz dwudziesty ósmy. Obydwie imprezy stały na przyzwoitym poziomie sportowym. Sprawnie zorganizowane i przeprowadzone toczyły się w duchu fair-play.


XXII Turniej im. Henryka Orzeszka


Wyniki turnieju

Kielce – Bzura 3:2

Polonia – Płońsk 4:1

Orkan – Kielce 0:0

Bzura – Płońsk 1:1

Orkan – Polonia 4:4

Kielce – Płońsk 2:0

Polonia – Bzura 2:1

Orkan – Płońsk 2:2

Polonia – Kielce 2:1

Bzura – Orkan 4:1


Kolejność turnieju

1.Polonia Warszawa 10 12-7 (Sebastian Kęska – najlepszy piłkarz drużyny)

2.Oldboy Kielce 7 6-4 (Marcin Słoń – najlepszy piłkarz drużyny)

3.Bzura Chodaków 4 8-7 (Jarosław Grefkowicz – najlepszy piłkarz drużyny)

4.Orkan Sochaczew 3 7-10 (Piotr Szatkowski – najlepszy piłkarz drużyny)

5.Liberpol Old-Boy Płońsk 2 4-9 (Adam Zawłocki – najlepszy piłkarz drużyny)


Nagrody indywidualne

Sebastian Kęska (Polonia) – najlepszy piłkarz turnieju

Sebastian Kęska (Polonia) – Król Strzelców, 6 goli

Marcin Słoń (Kielce) – najlepszy bramkarz turnieju


Składy startujących drużyn

Bzura Chodaków: Robert Kołodziejczak – Artur Wróbel, Rafał Walczak, Jarosław Grefkowicz, Krzysztof Bargieł, Jakub Danowski, Arkadiusz Cieślak, Daniel Gajewski, Grzegorz Szypszak, Konrad Matusiak

Orkan Sochaczew: Andrzej Orliński – Tomasz Śliwiński, Rafał Wojciechowski, Marcin Wojciechowski, Paweł Witczak, Tomasz Szatkowski, Piotr Szatkowski, Ireneusz Łukawski, Marcin Trzos, Marcin Makowiecki

Oldboy Kielce: Marcin Słoń, Sławomir Rożkiewicz, Erwin Zdziechowicz, Przemysław Latosiński, Artur Nyk, Paweł Dzierżak, Grzegorz Koclęga, Stanisław Brzeziński

Liberpol Old-Boy Płońsk: Adam Zawłocki, Grzegorz Kołakowski, Tomasz Kuligowski, Mariusz Unierzyski, Marcin Bogucki, Arnold Grzeszczak, Piotr Raczkowski, Arek Żaglewski, Sergiusz Wiechowski

Polonia Warszawa: Sławomir Kusak, Michał Herman, Michał Słomski, Sebastian Kęska, Łukasz Grzyglewski, Adam Kuzucki, Piotr Stawczuk, Paweł Sędek


XXVIII Turniej o Puchar Wójta Gminy Sochaczew


Wyniki turnieju

Eliminacje

Grupa A

Teresin – Promyk 3:0

Tajfun – Rawka 0:0

Promyk – Rawka 3:1

Teresin – Tajfun 2:2

Tajfun – Promyk 6:1

Teresin – Rawka 2:0

Tabela grupy A

1.KS Teresin 7 7-2

2.Tajfun Brochów 5 8-3

3.Promyk Nowa Sucha 3 4-10

4.Rawka Bolimów 1 1-5

Grupa B

Korona – Unia 4:0

Sokół – Piast 3:1

Korona – Piast 7:1

Unia – Sokół 3:0

Korona – Sokół 4:2

Unia – Piast 5:0

Tabela grupy B

1.Korona Wejsce 9 15-3

2.Unia Iłów 6 8-4

3.Sokół Budki Piaseckie 3 5-8

4.Piast Feliksów 0 2-15


Półfinały

Teresin – Unia 3:1

Korona – Tajfun 3:0


mecz o VII miejsce

Piast – Rawka 2:1

mecz o V miejsce

Promyk – Sokół 3:0

mecz o III miejsce

Unia – Tajfun 3:0

Finał

Teresin – Korona 4:2 (1:0)


Nagrody indywidualne:

Król strzelców – Piotr Buczek (Korona, 11 goli)

Najlepszy piłkarz turnieju – Adrian Binienda (Teresin)

Najlepszy bramkarz turnieju – Patryk Żaczek (Korona)


Kolejność końcowa

1.KS Teresin: Krzysztof Bargieł, Mykola Yandiuk, Grzegorz Węsek, Adrian Binienda, Jakub Gmurek, Mikołaj Staniak, Kamil Bartosiewicz, Dominik Popławski, Sylwester Płacheta

2.Korona Wejsce: Patryk Żaczek, Przemysław Żaczek, Eryk Woliński, Mateusz Klimczak, Mikołaj Klimczak, Piotr Buczek, Mateusz Buczek, Piotr Olkowicz, Krystian Kucharski, Łukasz Sajdak

3.Unia Iłów: Hubert Duda, Jakub Lis, Karol Siejka, Damian Wojciechowski, Kamil Wojciechowski, Krystian Rafalski, Kuba Świątek, Mariusz Kunikowski, Adrian Strycharski, Krystian Wawrzyn

4.Tajfun Brochów: Artur Pręgowski, Piotr Pisarek, Mariusz Nowicki, Adrian Nowakowski, Konrad Szymański, Radosław Sadowski, Jakub Danowski, Konrad Kaczmarek, Michał Foks

5.Promyk Nowa Sucha: Bartłomiej Siekiera, Kamil Wróbel, Marcin Jaworski, Rafał Dalke, Piotr Ufa, Arkadiusz Cieślak, Damian Chełmiński, Paweł Księżak, Łukasz Piórkowski

6.Sokół Budki Piaseckie: Paweł Pałuba, Wojciech Gieleciński, Rafał Fijołek, Łukasz Ogrodzki, Rafał Piaskowski, Adrian Bylicki, Artur Fijołek, Arkadiusz Sobieraj, Łukasz Kamiński, Jarosław Grefkowicz

7.Piast Feliksów: Mateusz Florczak, Arter Sobczyk, Tomasz Oliwa, Mateusz zych, Damian Łukawski, Mariusz Cieślak, Mikołaj Walczak, Rafał Walczak, Petryk Wyrębowski, Krzysztof Różycki

8.Rawka Bolimów: Mateusz Śmiechura, Damian Mitrowski, Mateusz Kowalczyk, Michał Mitrowski, Jarosław Szczepanik, Adrian Mitrowski, Rafał Jagura

 



0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy