Dwie osoby poszkodowane, w tym dziecko, na ul. Wyszogrodzkiej

/ 3 zdjęć
Zdjęcia i foto: Dwie osoby poszkodowane, w tym dziecko, na ul. Wyszogrodzkiej Wypadki sochaczew


Dwie osoby, w tym jedno dziecko, zostały poszkodowane w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło 2 września, kilka minut przed godziną 10, na ulicy Wyszogrodzkiej w Sochaczewie. Z nieustalonych przyczyn samochód osobowy zjechał do przydrożnego rowu.

 

Dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Sochaczewie po przyjęciu zgłoszenia zadysponował do zdarzenia dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP. Na miejsce udał się także dowódca JRG PSP bryg. Tomasz Stasiak.

 

Po dojeździe i przeprowadzeniu rozpoznania stwierdzono, że w przydrożnym rowie znajduje się na boku samochód osobowy marki Fiat Siena. Wewnątrz pozostawały dwie, przytomne osoby.

 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuowaniu osób poszkodowanych z pojazdu, udzieleniu im kwalifikowanej pierwszej pomocy i przekazaniu zespołom ratownictwa medycznego.

 

Po odłączeniu akumulatora i zakręceniu zaworu instalacji LPG działania zakończono, a miejsce zdarzenia do dalszych czynności przekazano funkcjonariuszom policji.


Tekst i zdjęcia: st.kpt.T.Fijołek

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy