Dwie osoby poszkodowane w wypadku w Lisicach

/ 15 zdjęć
Zdjęcia i foto: Dwie osoby poszkodowane w wypadku w Lisicach Wypadki sochaczew
+10

4 grudnia przed 14.00 sochaczewscy strażacy wyjechali do zdarzenia drogowego na drodze nr 92 w miejscowości Lisice (gmina Teresin), w którym poszkodowane zostały dwie osoby.

 

Dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Sochaczewie po odebraniu zgłoszenia zadysponował na miejsce zdarzenia dwa zastępy z sochaczewskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP oraz dwa zastępy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Paprotni.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że w zdarzeniu uczestniczyły samochód dostawczy Renault Traffic oraz osobowy Skoda Fabia. W wyniku zderzenia pojazdów samochód osobowy znalazł się na dachu w przydrożnym rowie, zaś samochód dostawczy pozostawał na jezdni. Kierujący pojazdami opuścili je o własnych siłach i znajdowali się pod opieką zespołów ratownictwa medycznego.

Działania straży pożarnej ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca zdarzenia, odłączenia zasilania w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych.

Akcję prowadzoną przez 6 strażaków PSP i 9 strażaków OSP zakończono o godzinie 16:45.

 

Tekst: st.kpt.T.Fijołek


Informacja OSP Paprotnia: Dnia 04.12.2015r o godz.13.50 PSK Sochaczew zadysponował OSP Paprotnia do wypadku drogowego na trasie krajowej nr E92 w miejscowości Lisice ( gmina Teresin ). Po przybyciu na miejsce zdarzenia okazało sie, że w wypadku brały udział dwa samochody Skoda Fabia oraz bus Renault. Jeden z samochodów pozostawał na pasie jezdni, natomiast drugi po dachowaniu znalazł sie w przydrożnym rowie. Kierowca busa nie ucierpiał w wypadku. Kierowca Skody i pasażerka zostali przewiezieni do szpitala. Dalsze działania strażaków polegały na odłączeniu akumulatora i sorpcji rozlanych płynów. Droga była całkowicie zablokowana. Po 3 godzinach powróciliśmy do koszar. W akcji brało udział 8 druhów. SIS na miejscu działań 631[M]25 – GCBA 5/32 Scania P400 oraz 631[M]40 – SLRt Renault Mascott PSP Sochaczew, 639[M]79 – GCBA 5/32 Scania oraz 639[M]89 – SLRt Volkswagen LT40 OSP Paprotnia, dwa zespoły Ratownictwa Medycznego i policja.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy