Dworzec To.Kultura - fotorelacja

/ 4 komentarzy / 22 zdjęć
Zdjęcia i foto: Dworzec To.Kultura - fotorelacja  Wystawy, projekty sochaczew
+17

Wielkie otwarcie Dworca w Teresinie


Już dziś 7 lipca o godzinie 15.00 nastąpiło uroczyste otwarcie projektu Dworzec To. Kultura w Teresinie. Można było poznać historię tego miejsca, uczestniczyć w przemowach oraz poświęceniu odnowionych miejsc. Dworzec stał się pięknym, klimatycznym wnętrzem wraz z przylegającym terenem stworzył teren do nowych inicjatyw kulturalnych. Koncepcja całości daje wiele możliwości rozwoju dla mieszkańców oraz idei społecznych.  


Dziś od godziny 21.15 będzie można uczestniczyć w wieczornym pokazie iluminacji dworca. Organizatorzy serdecznie zapraszają na tą wyjątkowa chwilę. Dworzec zlokalizowany jest przy ulicy Torowej 2 w Teresinie.


Foto : Wiktor Wachowski 

 5
Oceń
(3 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

linulinu
0
Dworzec ładny, co ja bym dał, żeby u nas nie spali żule na poczekalni, a wyglądało jak to ....

Zastanawia mnie tylko ta metalowa "czapa" bo ani nie chroni przed deszczem, ani słońcem... Takie metalowe coś... (2018-07-08 08:50)
wbienkowbienko
0
Co tu komentować....

Gratuluję pomysłu, podziwiam poczucie estetyki, życzę kolejnych sukcesów samorządowi i ludziom "od kultury" z Teresina. TOK i jego działania zawsze u mnie budziły ciepłe emocje :) Czekam na odrodzenie festiwalu Piosenki z Duszą. W tym anturażu to może być wspaniałe wydarzenie. (2018-07-08 12:36)
robroyrobroy
0
wbienko -"w tym antur,,antutra",pisz tak żebym ja zrozumiał,hę? (2018-07-08 14:17)
vlukivluki
0
Jest dworzec, który nie pełni funckcji dworca. Kupa pieniędzy wpompowana w coś co nie może mieć racji bytu. Fatalna lokalizacja (sąsiedztwo okropnego budynku Biedronki, przejeżdzające pociągi, ulica o dużym natężeniu ruchu). Do tego jakość wykonania budzi wiele do życzenia (krzywa kostka, granity źle powykańczane, krzywe schody, krzywe krawężniki i asfalt który gołym okiem widać, że jest nierówny). Ciekawe po jakim czasie to wszytsko zacznie się rozpadać. Do tego parking parkuj i jedz otwarty dla wszystkich. Aby patrzeć jak będzie stawianie samochodów gdzie popadnie. Ogólnie ta inwestycja to mega porażka. Można było te pieniądze wydać na coś podobnego ale w lepszej lokalizacji. Śieszne jest to, że otwierają takie coś a dwie ulice dalej są dziury w jezdni wielkości metra. Pieniądze nie idą na to na co iść powinny tylko fajerwerków im się zachciewa. (2018-07-08 22:02)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy