DWORZEC TO.KULTURA! - koncert Bartłomieja Szopińskiego

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto: DWORZEC TO.KULTURA! - koncert Bartłomieja Szopińskiego Koncerty i muzyka sochaczew

Gmina Teresin niedawno wzbogaciła się o nowe miejsce przeznaczone na cele kulturalno-artystyczne. Jest to DWORZEC TO.KULTURA! Opadły już nieco emocje po oficjalnym otwarciu, które odbyło się 7 lipca. Przepiękna uroczystość obfitowała w przemówienia, podziękowania, zwiedzanie obiektu a wzbogacił ją koncert zespołu SINGIN’ BIRDS. Wieczorem zapaliły się światła a fontanna od razu stała się największą atrakcją przydworcowego SKWERU NIEPODLEGŁOŚCI.
Głosom zachwytu nie ma końca a społeczność odwiedza skwer codziennie i do późnych godzin wieczornych relaksuje się w otoczeniu zieleni.
Idąc za potrzebami społecznymi postanowiliśmy w okresie wakacyjnym urozmaicić te chwile naszym mieszkańcom.
W najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich na koncert na tarasie naszego DWORCA TO.KULTURA! O g. 20.00 zagra i zaśpiewa BARTŁOMIEJ SZOPIŃSKI. Znany szerzej miłośnikom bluesa założyciel zespołu BOOGIE BOYS, ostatnio gra w projekcie SMOOTH GENTLEMEN, a kilka miesięcy temu miał swój fonograficzny solowy debiut. To album WSPOMNIENIE czyli największe przeboje polskiej piosenki zaaranżowane na fortepian. Bartek wielokrotnie uznawany był za najlepszego instrumentalistę bluesowego wg. czytelników gazety TWÓJ BLUES. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień w tym międzynarodowych. Gra w wielu składach, żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy choć jego twórczość oscyluje w kategoriach jazzu,  bluesa i swinga.
Zapraszamy na to wyjątkowe premierowe spotkanie z piękną muzyką na SKWERZE NIEPODLEGŁOŚCI w Teresinie.
15 lipca 2018r. – niedziela, g. 20.00

WSTĘP WOLNY!!!!

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy