Dwuletnie życie w cieniu raka. Trwa wyścig o życie Dawidka!

/ 4 komentarzy
Zdjęcia i foto: Dwuletnie życie w cieniu raka. Trwa wyścig o życie Dawidka! Interwencje i pomoc sochaczew

Szanowni Państwo, Droga Redakcjo

Poniżej zamieszczam treść komunikatu mającego charakter pomocy dla dwuletniego synka mojego kolegi z pracy, któremu przyszło zmierzyć się z okropnym Przeciwnikiem jakim jest złośliwy nowotwór nadnerczy – Neuroblastoma IV stopnia, z licznymi przerzutami do jamy brzusznej, szpiku i kości. Dawidek ma guza czaszki, szpik zajęty w 80%.... Ja ze swojej strony, ze strony mojego miasta Sochaczew również uprzejmie proszę o okazanie serca i zjednoczenia sił w walce o życie Dawidka.
 
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc dla Dawidka – zaledwie dwulatka, który zmaga się z przerażającym przeciwnikiem – chorobą nowotworową. Dawidek walczy o siebie z siłą niewspółmierną do jego wieku i drobnego ciałka. Ma wsparcie w rodzicach, lekarzach ale potrzebuje jeszcze takich ludzi, jak Wy.

Podejmijcie wyzwanie, by pomoc w tej trudnej walce...

Od rana na konto celowe fundacji, gdzie gromadzone są środki na kontynuację leczenia Dawidka, wpłynęło kilkadziesiąt tysięcy złotych. Darczyńców było wielu, niektórzy to znajomi Rodziców Dawidka, inni to zupełnie obcy ludzie, którzy naturalnie czują, że człowiek nie żyje tylko dla siebie. Dawidek jest waleczny ale potrzebuje jeszcze więcej wsparcia z zewnątrz, by zwyciężyć Goliata.

Dziękujemy, że jesteście.

Na konto „SięPomaga”


https://www.siepomaga.pl/walka-dawidka

wpłynęło 17% kwoty potrzebnej do przeprowadzenia ostatniego etapu leczenia.

Przelew na pomoc dla Dawidka możesz zrobić  na stronie fundacji „SiePomaga” pod linkiem:
https://www.siepomaga.pl/walka-dawidka
 
Udostepnijcie dalej. Razem możemy więcej.

Aneta Drzewiecka

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (4)

ojtam ojtamojtam ojtam
0
Uwaga zdjęcie i parę słow to nie wszystko . Aneta Drzewiecka. Brak wpisów na forum. Kto to jest?. Uwaga na odnośniki i linki do wpłaty. Chodzi o zwykłą czujność.Jeżeli się mylę to z serca przepraszam i po dokładnym sprawdzeniu wpłace pare złotych. (2019-02-15 09:50)
starsstars
0
Szanowny "ojtam ojtam".Mam nadzieję, iż już rzetelnie zweryfikowałeś (zamiast uprzednio poddawać w wątpliwość - bo ukierunkowanie swej energii mogłeś najpierw poświęcić na sprawdzenie danych zbiórki i późniejsze wnioskowanie) i niezwłocznie wpłaciłeś "parę złotych" na szczytny cel - tak jak ponad 4 tysiące bardziej ufnych osób wspierających dzielnego Dawidka w walce...Dzięki Tym niesamowitym osobom już przekroczono 50% potrzebnej kwoty i walka trwa...Akurat tak się składa, iż znam przypadek Dawidka i wspieram, jak mogę akcję. Zachęcam serdecznie również Państwa do wsparcia, w miarę możliwości. A "ojtam ojtam" gorąco zachęcam do refleksji w kierunku, iż Pani Aneta może w życiu zajmuje się bardziej istotnymi kwestiami niż bogata obecność na forum i życzę większej wiary w pozytywnych ludzi.

Łączę wyrazy szacunku,stars (2019-02-16 22:33)
ojtam ojtamojtam ojtam
+1
Szanowny "Stars"

Jest tylu oszustów i naciągaczy,że każdy ma prawo a nawet obowiązek sprawdzać i żądać dodatkowych informacji zanim uczyni jakąkolwiek wpłatę. I tu nie ma co się obrażać i obruszać.A jak Pani Aneta zajmuje się bardziej istotnymi kwestiami niż obecność na forum to tym bardziej czujność była uzasadniona aby nie utracić wiary w pozytywnych ludzi.

Ukłony i Szacunek
(2019-02-17 00:32)
anomaliaanomalia
0
Ktoś dzwoni w sprawie zbiórki dla tego chłopczyka na domowe telefony. Nie wiem, czy to osoba, która chce pomóc. Raczej nie ufalabym dzwoniącym czy chodzącym po domach.Na Siepomaga można wpłacić. (2019-03-02 14:50)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy