Dyskoteki na plaży miejskiej w każdą sobotę wakacji

Zdjęcia i foto: Dyskoteki na plaży miejskiej w każdą sobotę wakacji  Rekreacja sochaczew

Plaża miejska w Sochaczewie została pozytywnie przyjęta przez mieszkańców Sochaczewa, wydaje się doskonała do wypoczynku, rozrywki i rekreacji. Sezon wakacyjny otwiera nowe oblicze tego miejsca - plenerową dyskotekę na plaży! 


Organizatorem imprezy jest zarządca tego terenu: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie. Sobota ma być głównym muzycznym wieczorem w lipcu. Tego dnia co tydzień o godzinie 18:00 będziemy koncertować i bawić się w rytm muzyki tanecznej.  

Jak informuje kierownik MOSiR-u Marzena Kacprzak - W lipcu sprawdzimy, czy dyskoteka na plaży będzie cieszyć się poparciem mieszkańców. Jeśli tak, liczba dyskotek w tygodniu zostanie zwiększona, a muzyka nie będzie już puszczana z głośników. Zorganizujemy koncerty z udziałem najbardziej znanych zespołów muzycznych. Podpisaliśmy również umowę z małą gastronomią, więc na miejscu będzie również miejsce, aby coś zjeść i się czegoś napić.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich na plażę miejską już w najbliższą sobotę o godzinie 18:00. Planowane zakończenie dyskoteki godzina 21:00.

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy