Dyskusja o Sporcie w Sochaczewie - Sobota, g. 11:00, Kramnice Miejskie (wstęp wolny) | IMS

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Dyskusja o Sporcie w Sochaczewie - Sobota, g. 11:00, Kramnice Miejskie (wstęp wolny) | IMS Spotkania, jubileusze sochaczew

Już w tę sobotę, o godzinie 11:00 w Kramnicach Miejskich, rozpocznie się 2-godzinne spotkanie organizacyjne dotyczące powołania Muzeum Sochaczewskiego Sportu (a także organizacji czasowej wystawy tematycznej "Historia Sportu w Sochaczewie" w Muzeum Ziemi Sochaczewskiej i Pola Walk nad Bzurą w 1939 r.).

 

Zaproszenie zostało rozesłane drogą mailową do większości sochaczewskich klubów i stowarzyszeń o charakterze sportowym, a także do wielu redakcji, radia i osób mocno zainteresowanych szeroko pojętym sportem w naszym mieście. Wystosowano je również dzięki uprzejmości redakcji e-sochaczew.pl oraz na facebooku Inicjatywy Mieszkańców Sochaczew (IMS). Zaproszenie kierujemy również do wszystkich mieszkańców Sochaczewa, którym historia sochaczewskiego sportu leży na sercu i którzy zechcieliby współtworzyć tą Wielką Rzecz, jaką będzie jedyne w swoim rodzaju upamiętnienie osiągnięć, wydarzeń, startów, czy po prostu życia naszych sportowców, trenerów czy działaczy". Spotkanie jest otwarte, może wziąć w nim udział każdy mieszkaniec niezależnie od wieku."Chcemy, aby tak niesamowicie usportowione miasto, jakim jest Sochaczew, mogło docenić swoich sportowców, działaczy, trenerów i organizatorów życia sportowego w mieście poprzez utworzenie wyjątkowej instytucji jaką ma być Muzeum Sochaczewskiego Sportu - instytucja niezależna, publiczna i stanowiąca wspólny mianownik dla wszystkich Ludzi Sochaczewskiego Sportu."

 

Szczególnie zapraszamy osoby, które w swoich zbiorach posiadają cenne sportowe pamiątki swoje/bliskich lub po prostu pamiątki klubowe/reprezentacyjne/indywidualne [medale/trofea/dyplomy/koszulki/etc.]. Jeżeli zechcecie Państwo podzielić się z mieszkańcami swoimi zbiorami i udostępnić je czasowo na rzecz wystawy, to zachęcamy do spisania zbioriu lub zrobienia mu zdjęcia, którym na spotkaniu pochwalicie się z resztą zaproszonych gości.Dziękujemy za wsparcie ze strony tych sportowców/działaczy, którzy nie będą mogli się pojawić w sobotę, ale już teraz prywatnie wyrazili chęć współpracy i z wielką sympatią podchodzą do tego projektu. Mamy nadzieję, że może ktoś z Waszego środowiska pojawi się by Was wszystkich zareprezentować, jeżeli nie, to i tak jesteśmy w kontakcie. Szczególne podziękowania kierujemy również w stronę Urzędu Miasta, który zgodził się udostępnić nam salę na rzecz organizacji wspomnianego spotkania.Wszystkie osoby, które zechciałyby pomóc we współtworzeniu tej inicjatywy, uprzejmie prosimy o pomoc w rozpromowaniu ww. spotkania, które odbędzie się w tę sobotę (8 sierpnia) o godzinie 11:00 w Kramnicach Miejskich, w sali konferencyjnej.


Ze sportowymi pozdrowieniami,
IMS,


Kontakt: zglospomysl.ims@gmail.com


 

Informacje dodatkowe
  5
  Oceń
  (2 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (1)

  użytkownik22316użytkownik22316
  0
  Akurat to jest najbardziej potrzebne. Otwórzmy jeszcze muzeum figur woskowych byłych burmistrzów, wędkarstwa, grabarstwa itp. (2015-08-06 17:06)
  użytkownik20684użytkownik20684
  0
  Komentarz usunięty ze względu na naruszenie regulaminu. (2015-08-07 09:03)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy