Działania KPP Sochaczew pn. Dyskoteka

Zdjęcia i foto: Działania KPP Sochaczew pn. Dyskoteka Komunikaty sochaczew

Trzeźwość 558 kierowców sprawdzili policjanci podczas ostatnich działań pod nazwą "Dyskoteka". Zaangażowano do nich policjantów z wydziału ruchu drogowego, prewencji, kryminalnego oraz Posterunku Policji w Młodzieszynie.


Do najtragiczniejszych zdarzeń dochodzi najczęściej w weekendy. Działania "Dyskoteka" są niewątpliwie przedsięwzięciem, który w istotny sposób może wpłynąć na ograniczenie niepożądanych zjawisk do których coraz częściej dochodzi na naszych drogach. Nieodpowiedzialne zachowanie niektórych uczestników po zakończeniu imprezy, zabawy, dyskoteki prowadzi do tragedii na drodze.

Celem działań przeprowadzonych przez sochaczewskich policjantów była poprawa bezpieczeństwa w ruchu drogowym, eliminowanie nietrzeźwych uczestników ruchu, ograniczenie zdarzeń drogowych i ich skutków oraz ujawnianie osób posiadających środki odurzające lub kierujących pod ich wpływem. W ciągu jednej nocy skontrolowano trzeźwość 558 kierujących. Jedna osoba kierowała pojazdem w stanie nietrzeźwości z wynikiem 1 promila. Uniemożliwiono również dalszą jazdę osobie, która kierowała autem w stanie po użyciu alkoholu.

 

Funkcjonariusze ujawnili również jedną osobę, która kierowała autem pomimo braku uprawnień.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy