Uczniowie ze szkoły w Feliksowie brali udział w akcji "Kierowco! Nie polujemy na zebrach!"

Zdjęcia i foto: Uczniowie ze szkoły w Feliksowie brali udział w akcji "Kierowco! Nie polujemy na zebrach!" Komunikaty sochaczew

W związku z akcją „ Kierowco ! Nie polujemy na zebrach!” Policjanci Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii i Ruchu Drogowego w dniu 24 listopada wraz z dziećmi przypominali kierowcom jak mają się zachowywać w rejonie przejść dla pieszych.

Policjanci do udziału w akcji zaprosili uczniów ze Szkoły Podstawowej w Feliksowie, którzy własnoręcznie przygotowali transparenty z plakatem „ Kierowco ! Nie polujemy na zebrach!”. W dniu 24 listopada Policjanci z młodzieżą udali się na przejście dla pieszych w miejscowości Kożuszki w rejonie trasy K92. Młodzi ludzie w asyście Policjantów z transparentami przechodzili przez przejście, a następnie wraz z Policjantami wręczali kierowcom porady dla nich dotyczące właściwego zachowania przed przejściami dla pieszych. Akcja wzbudziła duże zainteresowanie przechodniów jak i samych kierujących. Pomimo opadów deszczu i niekorzystnej aury pogodowej dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w akcji i z zaangażowaniem informowały kierujących.

 

 


st. asp. Paweł Rynkiewicz

KPP Sochaczew

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy