Dziękuję za zaufanie, proszę o Państwa głosy 30 listopada

Szanowni Państwo

Jestem bardzo wdzięczny za zaufanie jakim obdarzyliście mnie i kandydatów Sochaczewskiego Forum Samorządowego we wczorajszych wyborach. Do Rady Miasta Forum wprowadziło aż ośmiu radnych. Nasz koalicjant Prawo i Sprawiedliwość pięciu. Gratuluję też pozostałym, którzy uzyskali mandaty 

Z wielką satysfakcją pozwolę sobie przedstawić osoby, które będą Państwa reprezentowały w Radzie Miasta z ramienia Forum – są to Marek Kosieradzki, Sylwester Zdzieszyński, Krystyna Dybiec, Kamila Gołaszewska-Kotlarz, Magdalena Zborowska, Marek Książek, Edward Stasiak, Marcin Cichocki. Jeszcze raz dziękuję w ich i swoim imieniu. Z całego serca im gratuluję. Państwu obiecuję, że się na tych ludziach nie zawiedziecie.

O stanowisku burmistrza zdecyduje II tura głosowania. Znalazłem się w niej z wynikiem 5372 głosów, co stanowi 40,5% wszystkich oddanych na sześciu kandydatów. Bardzo dziękuje za każdy z nich. Już dziś bardzo proszę o poparcie mojej kandydatury w dniu 30 listopada.

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w kampanię wyborczą na rzecz Sochaczewskiego Forum Samorządowego. Podtrzymuję deklarację, że także w II turze wyborów będziemy prowadzić wyłącznie merytoryczną dyskusję.

Mamy jasną wizję miasta, którą chcemy realizować. Miasta, w którym słowa pasja, rzetelność, skuteczność i uczciwość są najważniejsze. Przez najbliższe dwa tygodnie postaram się przekonać do mojej wizji także tych z Państwa, którzy głosowali na innych kandydatów. 

Z wyrazami szacunku
Piotr Osiecki


 

 

0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Blog Piotra Osieckiego wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy