X Dzień Dziecka w Żelazowej Woli- relacja

/ 40 zdjęć
Zdjęcia i foto: X Dzień Dziecka w Żelazowej Woli- relacja Imprezy cykliczne sochaczew
+35

Dzisiaj, 2 czerwca odbył się X Dzień Dziecka w Żelazowej Woli. Bogaty program imprezy zachęcił do przybycia wiele rodzin z całej Polski, a także z zagranicy. 

Z całą pewnością dzisiaj Park w Żelazowej Woli nie mógł narzekać na brak gości, a to za sprawą wielu atrakcji przygotowanych dla najmłodszych uczestników imprezy. Wśród nich były koncerty edukacyjne oraz warsztaty śpiewu, warsztaty muzyczno-teatralne, plastyczne oraz czytanie literatury dziecięcej. Po wejściu do parku od razu na dzieci czekał słodki poczęstunek oraz prezencik w postaci wiatraczka lub balonika. 

Teren parku podzielony był na różnorodne tematycznie ,,obozy". Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Dzieci mogły zapoznać się ze sztuką kaligrafii, wić wianki, stworzyć kwiat w butonierce, posadzić rośliny pod okiem ogrodników, czy też budować z klocków. 

Wspaniałym dopełnieniem różnorodnych tematycznie warsztatów były recitale chopinowskie wybitnych artystów oraz młodych laureatów konkursów pianistycznych i uczniów szkół muzycznych.


M.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy