Dzień Dziecka w Iłowie już po raz 17!

Zdjęcia i foto: Dzień Dziecka w Iłowie już po raz 17! Rekreacja sochaczew

W tym roku już po raz 17 wspólnie bawiliśmy się podczas Dnia Dziecka w Łaziskach. Dopisała nie tylko piękna pogoda, ale co najważniejsze mnóstwo dzieci wraz z rodzicami. Dziękuję organizatorom Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Ziemi Iłowskiej oraz Mazowieckiej Wspólnocie Samorządowej za organizację imprezy.

Wielkie podziękowania należą się również wszystkim partnerom i sponsorom, bez których nie udało by się przygotować tej imprezy na tak wysokim poziomie. W szczególności dziękuję: DEKADA S.A., IDS-BUD S.A., Attis Broker Sp. z o.o., ECM Group Polska SA i Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Warszawskiej, Pasieka Paulinka, Ochotnicza Straż Pożarna w Giżycach, Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie.

W tym roku był z nami również Marcin Nowak były reprezentant Polski w siatkówce, Olimpijczyk z igrzysk w Atenach, obecnie związany z klubem ONICO Warszawa. Wśród dzieci, ale i nie tylko, siatkarz budził szczególne zainteresowanie, a możliwość zagrania z mistrzem wspólnego meczu była nie lada atrakcją.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim z zaangażowanie, udział i przybycie na Dzień Dziecka. Do zobaczenia za rok!

FOTORELACJA Z DNIA DZIECKA W IŁOWIE

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy