Dzień Dziecka w Żukowie

/ 8 zdjęć
Zdjęcia i foto: Dzień Dziecka w Żukowie Edukacja sochaczew
+3

Już kolejny raz na boisku przy Szkole Podstawowej w Żukowie odbył się rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka.

Czwartek 1 czerwca 2017 r. zapowiadał się wietrznie i pochmurnie. Od świtu na boisku szkolnym trwały gorączkowe przygotowania do nadchodzącej imprezy. Wreszcie o godzinie 11, gdy rozpoczęła się zabawa, wiatr rozgonił chmury i dzieci z radością pobiegły korzystać z licznych atrakcji. Wśród kolorowych instalacji nie zabrakło dmuchanych zjeżdżalni, trampolin, wodnych kul, bramki do ćwiczenia celności strzałów oraz ekstremalnego rodeo. Wszystkie one zapełniły się szybko dziećmi, a pod każdą ustawił się ogonek oczekujących na swoją kolej. Dodatkowe atrakcje zapewniały mechaniczne kucyki na parkingu szkolnym oraz tor przeszkód, który należało pokonać w specjalnych goglach zniekształcających rzeczywistość.

Radości było co niemiara. Dzieci ochoczo korzystały ze wszystkich atrakcji oraz brały udział w konkurencjach sportowych, z których najbardziej widowiskowo wypadł drużynowy wyścig na specjalnych nartach. Wszyscy startujący otrzymali kolorowe nagrody. Na wszystkich spragnionych i głodnych czekała woda mineralna, jogurty oraz smażone kiełbaski. Można było również kupić owocowy sorbet.

Festyn trwał do godziny 17. Dla wszystkich uczestników było to niezwykłe przeżycie, o czym świadczyły uśmiechnięte buzie.

Szczególne podziękowania kierujemy do pana Damiana Bielaszewskiego, za zaangażowanie, przygotowanie i prowadzenie festynu szkolnego. Dziękujemy również wszystkim rodzicom, którzy podczas kiermaszów bożonarodzeniowego oraz wielkanocnego przyczynili się swoją hojnością do możliwości sfinansowania tego radosnego wydarzenia.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy