Dzień Dziecka w Wymysłowie

/ 50 zdjęć
Zdjęcia i foto: Dzień Dziecka w Wymysłowie Imprezy cykliczne sochaczew
+45

1 czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W naszej szkole uroczystość odbyła się 7 czerwca. Dopisała nam pogoda, humory i energia do sprawdzenia swoich sił w zabawach sportowych.

Dzień rozpoczęliśmy od robienia baniek mydlanych oraz zabaw koordynowanych przez wodzireja. Muzyka oraz różne układy taneczne to atrakcja, która zawsze ma powodzenie wśród dzieci. Dużym zainteresowaniem była również fotobudka. Dzieci przy pomocy różnych gadżetów (okulary, kapelusze, zabawne naszyjniki) mogły robić sobie pamiątkowe zdjęcia. Dalsze świętowanie odbywało się na boisku szkolnym. Nauczyciel wychowania fizycznego-Pan Tomasz Kopka, zadbał o to, by uczniowie spróbowali swoich sił w różnych konkurencjach sportowych.

Po zmaganiach sportowych, na wszystkich uczniów w szkole czekał słodki poczęstunek, napoje oraz lody. Wiele radości sprawiły dzieciom dmuchane zjeżdżalnie, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród najmłodszych, jak i gimnazjalistów. Na zakończenie imprezy Pani Dyrektor Małgorzata Lewandowska wręczyła każdemu dziecku pamiątkowe medale oraz drobne upominki.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy