Dzień Kobiet 2015 w MOK Sochaczew

/ 25 zdjęć
Zdjęcia i foto: Dzień Kobiet 2015 w MOK Sochaczew Rekreacja sochaczew
+20

To był wyjątkowy koncert. Za sprawą Beaty Oziemblewskiej, autorki scenariusza, Piotra Milczarka odpowiadającego za aranż wokalno-muzyczny oraz Eweliny Rożnowskiej, która zadbała o ilustrację taneczną, wszyscy goście Miejskiego Ośrodka Kultury dokładnie w niedzielę 8 mraca 2015 marca mogli czuć się usatysfakcjonowani. Szczególnie panie, bo to im poświęcony był występ.

 

Usłyszeliśmy takie przeboje, jak „Baśka”, „Być kobietą”, „Kiedy powiem sobie dość” i oczywiście „Najwięcej witaminy”. Miejski Ośrodek Kultury przy ul. Żeromskiego 8, główny organizator koncertu, pękał w szwach, i nic dziwnego, bo atrakcji nie brakowało.

 

- Przez ponad dwie godziny blisko 600 sochaczewianek, przy niewielkim odsetku płci męskiej, uczestniczyła w wyjątkowej zabawie razem z grupą „Niereformowalni i już”, estradą „AniBeAniMe”, grupą taneczną „Stereo”, studiem wokalnym oraz zespołem „Pędzące Jaguary”. Pokaz mody Mewy Inge, a może E. M., zabawne dialogi osobistej asystentki, menadżera wywoływały salwy śmiechu na sali, a wyjątkowo dobrane do sytuacji  utwory muzyczne powodowały, że nogi same rwały się do tańca szczególnie, gdy na scenie pojawiali się tancerze z grupy „Stereo” – relacjonują organizatorki z MOK.

 

Dołóżmy do tego szereg upominków ufundowanych przez wyjątkowo zmobilizowanych sponsorów. Były karnety do SPA. vouchery na makijaże, kolacje, karnety na zumbę, fintess czy basen, wizyty u fryzjera, w salonach kosmetycznych, biżuteria oraz aż 400 zestawów kosmetycznych (a nawet ponad 400) ufundowanych przez głównego sponsora koncertu firmę VERONA PRODUCTS PROFFESIONAL.

 

W imieniu MOK Sochaczew dziękujemy wszystkim sponsorom, a przede wszystkim tym, którzy poświęcając swój czas, dzięki pasji i zaangażowaniu, sprawili, że wszystkie kobiety mogły poczuć się wyjątkowe, ważne i kochane.

 

Wyróżnijmy sponsorów – fundatorów upominków:  

 

Firma kosmetyczna VERONAgłówny sponsor

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji

PSS Społem

Hotel „Chopin”

Gabinet kosmetyczny MARIZA – p. Mirosława Pawłowska

Zakład fryzjerski p. Zofii Karaś

Pizzeria FRESCO

Anna Lewandowska Photography

Dance Academy Monika Osiecka – Jaworska

Kwiaciarnia „Wiktoria”

Zakład jubilerski TOP – Marek Glinka

Artysta malarz - Barbara Jachimowicz 

MONEetnika – pracownia artystyczna Monika Boruta – Sałacińska

Sklep ESTETICA

Sklep odzieżowy – Józef Kalota

ZUMBA Ewa Osińska

Kwiaciarnia „Nerina”

Gymme Fitness Club

Kino MAZOWSZE

 „Klinika Piękna” – kosmetolog Daria Smółka

Pełna Qlturka

Baby.foto Anka Bugaj

MARY KAY - Żaneta Jędrzejczak

PERFECT COLL – Żaneta Jędrzejczak

Księgarnia „Antykwariat” Tadeusz Tomaszewski Sklep BEJBI. Wszystko dla dziecka

Boruta MC Poland 

 5
Oceń
(1 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy