Dzień Kobiet w GOK-u

W dniu 7 marca o godzinie 17.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Iłowie odbyło się spotkanie dla kobiet z terenu gminy Iłów. Okazją do spotkania był przypadający dnia następnego Międzynarodowy Dzień Kobiet. Aby uczcić to Święto, Dyrekcja GOK przygotowała specjalny program artystyczny, a także  poczęstunek i kwiatek dla każdej pani. Atrakcją wieczoru były występy kabaretu, zespołów i solistów. Kabaret „Spinacz”, już na początku rozbawił publiczność i wprowadził ją w znakomity nastrój, który towarzyszył wszystkim do końca wieczoru. Kabaret zaprezentował kilka skeczy, a także bawił publiczność żartem i piosenką. Każdy występ kabaretu budził aplauz publiczności i kończył się gromkimi brawami. W kabarecie wystąpili Małgorzata Czubiel, Waldemar Czubiel oraz Andrzej Błaszczak.

         W tym wyjątkowym Dniu nie zabrakło także występów dzieci z Małego Studia Piosenki przy GOK-u. Młode wokalistki  śpiewały w zespole i solo. Pośród najmłodszych wykonawców piosenek znaleźli się sześcioletni Mateusz Staniaszek i jego kolega Rafał Banasiak, którzy swoimi występami podbili serca publiczności. W drugiej części wieczoru wystąpili seniorzy, którzy śpiewali w kwartecie (męskich tenorów) i w chórze. Zespół śpiewaczy „Iłowiacy”  także bardzo podobał się publiczności. Jako ostatnia wystąpiła Joanna Rolewska, która śpiewając solo zaimponowała wszystkim swoim wyjątkowym i dojrzałym głosem. Joanna zaśpiewała min. piosenkę Anny German pt. Eurydyki.

         Po zakończeniu występów Wójt Gminy Iłów w imieniu swoim, przewodniczącego RG i wszystkich radnych złożył paniom życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności z okazji Święta Kobiet. Każda z pań otrzymała kwiatek.

Soki jabłkowe na poczęstunek ufundował Przemysław Wasilewski gospodarstwo sadownicze Tęczowy Ogród. Nagłośnienie i oświetlenie imprezy zapewnił bezpłatnie Mariusz Szymaniak.

 

 

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy