,,Dzień Piosenki Poetyckiej - Zimowe Ogrody" z Wiesławem Tupaczewskim

/ 2 zdjęć
Zdjęcia i foto:  ,,Dzień Piosenki Poetyckiej - Zimowe Ogrody" z Wiesławem Tupaczewskim Koncerty i muzyka sochaczew

28 lutego 2020 roku w Klubie Kontrast mieszczącym się w Sochaczewskim Centrum Kultury przy ul. 15 Sierpnia 83, odbędzie się konkurs ,,Dzień Piosenki Poetyckiej - Zimowe Ogrody" z Wiesławem Tupaczewskim, założycielem kabaretu OT.TO.  Dodatkowo przeprowadzone zostaną warsztaty dla wszystkich uczestników konkursu.


Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie dwóch utworów – piosenki poetyckie wybranego poety z muzyką już istniejącą (lub do muzyki własnej) albo autorskie piosenki poetyckie (tekst i muzyka własna) – i zaprezentowanie ich z akompaniamentem na żywo.


Laureaci otrzymają nagrody pieniężne, statuetkę „Zimowych Ogrodów” za I,II,III miejsce oraz 3 wyróżnienia w postaci nagród rzeczowych. Wezmą również udział w koncercie laureatów „Zimowe Ogrody” w Klubie Kontrast w Sochaczewskim Centrum Kultury. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy za udział w Dniu Piosenki Poetyckiej, a nauczyciele i instruktorzy podziękowania za przygotowanie młodzieży.


PROGRAM:· godz. 10.00 – konkurs solistów i zespołów (do 4 osób)· godz. 14.00 – warsztaty dla wszystkich uczestników Dnia Piosenki Poetyckiej, które poprowadzi gość specjalny – Wiesław Tupaczewski· godz. 17.30 – rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród oraz koncert laureatów „Zimowe Ogrody” z gwiazdą wieczoru Wiesławem Tupaczewskim


Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie wypełnionej karty zgłoszenia do 21 lutego 2020 roku na adres: Sochaczewskiego Centrum Kultury, ul. 15 Sierpnia 83, 96-500 Sochaczew lub drogą e-mailową: j.kawczynska@gmail.com


Szczegółowy regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej Sochaczewskiego Centrum Kultury (kalendarium lub zakładka Konkursy).


Koszt uczestnictwa w konkursie – 10 zł od osoby (nauczyciele, opiekunowie i instruktorzy – wstęp bezpłatny). W ramach opłaty uczestnicy otrzymają bilety wstępu do Klubu Kontrast oraz słodki poczęstunek.


SCK 

Informacje dodatkowe
    0
    Oceń
    (0 głosów)

     

    Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:    wybieram się tam!

    Opinie i komentarze użytkowników (0)

    skomentuj ten artykuł

    e-Sochaczew.pl poleca filmy