Dzień Pluszowego Misia

Zdjęcia i foto: Dzień Pluszowego Misia Imprezy cykliczne sochaczew

24 listopada w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sochaczewie odbędzie się festyn z okazji DNIA PLUSZOWEGO MISIA. Będzie to pierwsze spotkanie w ramach cyklu zajęć MAŁY SPORTOWIEC. Na wszystkich uczestników pikniku czeka wiele wspaniałych atrakcji. 

Przed nami kolejny sezon zajęć pt. ,,Mały Sportowiec", które organizowane są przez MOSiR w Sochaczewie. Pierwsze spotkanie zapoznawcze zainauguruje właśnie Dzień Pluszowego Misia. Święto to jest obchodzone co roku, dokładnie 25 listopada. Data ta nie jest przypadkowa, ponieważ właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. W związku z tym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji postanowił zorganizować specjalną imprezę, na którą każde dziecko będzie mogło zabrać ze sobą również swojego pluszowego przyjaciela. 

Ten dzień bez wątpienia będzie pełen atrakcji. Mali uczestnicy będą mogli fantazyjnie pomalować swoje buźki, stworzyć z balonów niesamowite figurki, a także wziąć udział w konkursie plastycznym i zabawach animacyjnych. Nie zabraknie również czegoś wyjątkowego dla małych miłośników sportu i tańca. 

Wszystkich chętnych zapraszamy o godzinie 16.00 na halę MOSiR przy ul. Kusocińskiego 2 w Sochaczewie. 

Więcej informacji pod numerem telefonu : 721 - 121 - 011. 

Informacje dodatkowe
  0
  Oceń
  (0 głosów)

   

  Zobacz kto wybiera się na tą imprezę:  wybieram się tam!

  Opinie i komentarze użytkowników (0)

  skomentuj ten artykuł

  e-Sochaczew.pl poleca filmy