Dzień Pracownika Socjalnego

/ 1 komentarzy
Zdjęcia i foto: Dzień Pracownika Socjalnego Opieka społeczna sochaczew


Z okazji 

Dnia Pracownika Socjalnego 

najlepsze życzenia 

wytrwałości, cierpliwości, by każdy dzień trudnej i odpowiedzialnej pracy 

przynosił poczucie zadowolenia oraz by był źródłem motywacji do dalszego działania.

Dziękujemy za wrażliwość, wyrozumiałość, trud, zaangażowanie i wielkie serce.

Życzymy by nigdy nie zabrakło energii, ciepła i wytrwałości

Wszystkiego najlepszego

Dyrekcja i Pracownicy PCPR w Sochaczewie

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (1)

kacperskyykacperskyy
0

z tej okazji chciałbym rowniez złozyc zyczenia całej patologii, zyjacej z wszelkiego rodzaju zasilaczy, prawdziwych patriotow nieskalanych pracą tylko wyzyskujących ludzi takich jak ja, pan i pani, ktorzy moze nie sa najbogatsi ale charuja na dzieci, na to zeby utrzymac sie na jakims tam srednim poziomie, zeby zyc jak czlowiek. Co dzien zapier** do roboty, dla rodziny, zeby cos miec w zyciu, zeby pojechac choc nad polskie morze i jak widze tych patoli, lezacych na lezaczkach obok samochod, 15 letni ale przed 500plus tam nie stał - to mnie krew zalewa... tak kur***! to nie PIS wam daje te pieprzone pieniadze! one sa zabierane ludziom ktorzy pacuja. I nie bogole dostają po dupie najbardziej bo ich gowno obchodzi czy benzyna kosztuje 5,20 czy 3,70.... drenowana jest klasa srednia.

place pierdo*** podatki coraz wieksze po to tylko zeby utrzymywac takich darmozjadow patriotow zyjacych na zasilaczach, mlodziency, rumiani, silni i zdrowi, bijący sie za swoja ulubiona druzyne pilkarska, a nie majacy sily robic i odprowadzac podatki dla ojczyzny ukochanej.

ludzie ja was prosze pojdzie na najblizsze wybory i zmieńmy ten syf w ktory pakuje nas obecnie rzadzaca partia. chcecie dorabiac coraz wieksza patologie w tym kraju? sam sie zastanawiam czy nie pierdo** tego wszystkiego i isc po pieniadze do was.

kasa na wegiel, bony na zywnosc, 3 dzieci x 500, zasiłek rodzinny, zasilek dla bezrobotnych, socjalne mieszkanie, na lewo zarobie sobie z 500 zeta i z 4000 tys sie uzbiera i jestem krolem zycia, za nic nie place, mam to dla siebie na wydtaki... kto tyle ma co miesiac z was??? bede sobie siedzial na lezaczku a nie zapier** w korporacji i tracił zdrowie. co z tego ze samochod 15 letni.. nie wazne, z 500 plus kupie sobie co roku inny.

zyc nie umierac. YOLO przyjaciele.

(2017-11-21 14:00)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy