DZIEŃ SPORTU I ZDROWIA W IWASZKIEWICZU

/ 7 zdjęć
Zdjęcia i foto: DZIEŃ SPORTU I ZDROWIA W IWASZKIEWICZU Edukacja sochaczew
+2

                  Dnia 25 maja 2018 (piątek) w Iwachu odbył się pierwszy DZIEŃ SPORTU I ZDROWIA. Powszechnie przyjęło się powiedzenie, że sport to zdrowie. Jednak nasza szkoła podejmuje wyzwanie aktywności fizycznej która daje nam o wiele więcej korzyści. Sport wpływa nie tylko na poprawę naszego zdrowia i kondycji, ale też pozytywnie oddziałuje na nasz nastrój. Ludzie, którzy choć trochę się ruszają, mają więcej energii, lepszy humor, samopoczucie oraz samoocenę. 

Dzień rozpoczęliśmy od edukacji z zakresu zdrowego odżywiania, którą przygotowały dla nas panie: Katarzyna Strzałkowska - Bonat i Lidia Pojawa. Następnie uczniowie wzięli  udział w treningu który poprowadził trener personalny Tomasz Lenart z siłowni Xtreme Fitness Sochaczew, a tuż po odbył się konkurs który wygrała Natalia Wawer z klasy 2 LO oraz Dominik Boczkowski z klasy 3 technikum. Wygrani otrzymali karnety na siłownie. W trakcie uczniowie mieli też możliwość skorzystania z konsultacji trenerskich. Na koniec każdy otrzymał zdrowe śniadanie którego sponsorem była firma BAKOMA. 

Wydarzenia przygotowały: p. Dominika Kaczmarek, p. Magdalena Biszczanik, p. Magdalena Leleń oraz Zuzanna Sobczak z klasy 2 technikum. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Autor tego artykułu: Zespół Szkół im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie wyłączył możliwość komentowania.

e-Sochaczew.pl poleca filmy