Zaloguj się do konta

Dziewczęta z ZSO najlepsze w Turnieju Siatkówki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sochaczewie - MOSiR Sochaczew
2012-12-02
Siatkówka

W sobotę, 1 grudnia, w hali sportowej przy ul. Chopina 101 odbył się Turniej Siatkówki Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w którym zagrały cztery drużyny: Gimnazjum Nr 3, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego, Zespół Szkół Ogólnokształcacych oraz Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego. Najlepsze okazały się dziewczęta z Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Oto wyniki:

 

Gimnazjum Nr 3          - ZSCKP         0:2 (20:25, 23:25)

ZSO                            - ZSRCKU      2:0 (25:20, 27:25)

ZSCKP                       - ZSRCKU      0:2 (12:25, 9:25)

Gimnazjum Nr 3          - ZSO              0:2 (12:25, 8:25)

ZSO                            - ZSCKP         2:0 (25:6, 25:14)

ZSRCKU                    - Gimnazjum Nr 3        2:0 (25:11, 25:16)

 

Kolejność Turnieju:

 

1. ZSO

2. ZSRCKU

3. ZSCKP

4. Gimnazjum Nr 3

 

Składy drużyn:

ZSO: Joanna Kowalska, Marta Stefaniak, Sylwia Orlińska, Anna Winnicka, Aleksandra Sypko, Patrycja Ząbczyńska, Katarzyna Waliszewicz, Aleksandra Tybor, Arleta Tempczyk, Julia Strzelecka, Weronika Pawłowska, Kamila Więckowska, Aleksandra Figat, opiekun Kornelia Górska.

 

ZSRCKU: Ada Błaszczyk, Anna Dragan, Paulina Malesa, Daria Staniaszek, Weronika Gmurczyk, Angelika Wiśniewska, Paulina Skowyra, Karolina Okrasa, opiekun Małgorzata Ścibor.

 

ZSCKP: Katarzyna Skowrońska, Klaudia Janiak, Izabela Wawrzyńczak, Anna Piotrowska, Karolina Kunikowska, Żaklina Kornacka, opiekun Iwona Pakulska.

 

Gimnazjum Nr 3: Aneta Gonta, Justyna Szewczyk, Alksandra Wojciechowska, Zuzanna Anyszewska, Roksana Dobrogost, Klaudia Felczak, Joanna Deredas, Adrianna Bogucka, Natalia Owczarek, Emilia Zdanowicz, opiekun Emanuel Zimny.

 

Zawody sędziował Sylwester Rozdżestwieński.

Opinie (0)

Nie ma jeszcze komentarzy do tego artykułu.

Portal Społeczności Sochaczewa 2000 - 2019