Dziewięć do jednego

/ 13 zdjęć
Zdjęcia i foto: Dziewięć do jednego Piłka nożna sochaczew
+8

W miniony weekend nasze miejskie drużyny grające w ligach Płockiego OZPN wysoko wygrały swoje mecze i przewodzą w tabelach.

Chodakowska Bzura występująca w Klasie A bez większych problemów wygrała z Zorzą Szczawin Kościelny. Drużyna prowadzona przez doświadczonego Jarosława Stencla już w pierwszej połowie rzuciła na kolana rywali. Szybko strzelone cztery gole ustawiły spotkanie. Po przerwie Bzura mądrze kontrolowała grę. Co prawda piłkarze Zorzy kilka razy groźnie strzelili z dystansu jednak w niedzielę bramka Bzury była dla nich nie do zdobycia.

Orkan rozpoczął mecz z rezerwami Unii Czermno od szybko strzelonego gola. Padł on po ewidentnym błędzie obrony gości. Drugi był nie mniej kuriozalny. Błąd bramkarza wykorzystał Cezary Czarnecki. Ostatecznie mecz skończył się wynikiem 4:1 i był to najmniejszy wymiar kary dla gości. W drugiej połowie Orkan nie wykorzystał między innymi rzutu karnego.