Dziewięć do jednego

/ 13 zdjęć
Zdjęcia i foto: Dziewięć do jednego Piłka nożna sochaczew
+8

W miniony weekend nasze miejskie drużyny grające w ligach Płockiego OZPN wysoko wygrały swoje mecze i przewodzą w tabelach.

Chodakowska Bzura występująca w Klasie A bez większych problemów wygrała z Zorzą Szczawin Kościelny. Drużyna prowadzona przez doświadczonego Jarosława Stencla już w pierwszej połowie rzuciła na kolana rywali. Szybko strzelone cztery gole ustawiły spotkanie. Po przerwie Bzura mądrze kontrolowała grę. Co prawda piłkarze Zorzy kilka razy groźnie strzelili z dystansu jednak w niedzielę bramka Bzury była dla nich nie do zdobycia.

Orkan rozpoczął mecz z rezerwami Unii Czermno od szybko strzelonego gola. Padł on po ewidentnym błędzie obrony gości. Drugi był nie mniej kuriozalny. Błąd bramkarza wykorzystał Cezary Czarnecki. Ostatecznie mecz skończył się wynikiem 4:1 i był to najmniejszy wymiar kary dla gości. W drugiej połowie Orkan nie wykorzystał między innymi rzutu karnego.


Płocka Klasa A

Bzura Chodaków – Zorza Szczawin Kościelny 5:0 (4:0)

gole: Adam Żółtowski (2), Adrian Tomczyk, Kamil Wojciechowski, Michał Kowalski

skład: Simińsk – Żółtowski, Kawczyński, Krawczak, Wierzbicki, Wojciechowski, Tomczyk, Jeznach, Strzelczyk, Stencel, J. Kowalski oraz Adamski, Kobierecki, Kopka, M.Kowalski


Płocka Klasa B

Orkan Sochaczew – Unia II Czermno 4:1 (3:0)

gole: Cezary Czarnecki (2), Kamil Jeznach, Przemysław Bardziński

skład: Dawid Kuśmider – Radosław Jaworski (Jakub Pietrzyk), Robert Kołodziejczak (Ernest Świstak), Mateusz Rogala, Łukasz Kobierecki, Przemysław Bardziński, Grzegorz Affek (Kamil Śmigiel), Kamil Jeznach (Arkadiusz Widyński), Adrian Rzeźniczek, Patryk Malinowski, Cezary Czarnecki

 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (0)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy