e-Sochaczew.pl podsumował rok

/ 13 komentarzy / 15 zdjęć
Zdjęcia i foto: e-Sochaczew.pl podsumował rok NGO lokalne sochaczew
+10

27 listopada 2005, o godz.16.00 w Państwowej Szkole Muzycznej odbyło się II Forum Sochaczewskich Organizacji Pozarządowych, w trakcie spotkania Stowarzyszenie „e-Sochaczew.pl” podsumowało ostatni rok swojej działalności.

Spotkanie otworzył prezes eSochaczew.pl Marcin Ryński, oraz pełnomocnik Burmistrza ds. Organizacji Pozarządowych Pani Katarzyna Kajak, którzy w imieniu organizatorów przywitali zebranych gości oraz zaprezentowali program.

Na początku spotkania nadano tytuły Honorowego Członka Stowarzyszenia „e-Sochaczew.pl”, zgodnie z tradycją uhonorowane osoby otrzymały pamiątkowe kryształy z wygrawerowanymi podziękowaniami. Tytuł Honorowego członka eSochaczew.pl przyznano:

Pani Joannie Niewiadomskiej Kocik
– Państwowa Szkoła Muzyczna w Sochaczewie
/ projekt www.muzyczna.esochaczew.pl

Pani Marii i Panu Jerzemu Haber oraz Panu Jackowi Habrowi
- Chabrowy Dworek
/ sponsor Portalu eSochaczew.pl www.haber.biz.pl

Panu Mirosławowi Gorzkiemu
– Powiatowa Komenda Straży Pożarnej Sochaczew
/ projekt www.psp.esochaczew.pl

Uroczyste podsumowanie było także okazja do wręczenia dyplomów osobom, które w sposób szczególny przyczyniły się w ostatnim roku do budowy i rozwoju społeczeństwa informacyjnego na terenie Sochaczewa. Wyróżniono:
1. Paulina Danecka – Akademia eSochaczew, projekt „O czym nie można mówić”
2. Witold Kościuczyk - Apteka Centrum, projekt apteki
3. Jadwiga Orczyk-Miziołek – UM, projekt katalog firm
4. Izabela Goryniak – RADIO FAMA, projekt badanie SEPU
5. Jadwiga Libera – PUP, informacje z rynku pracy
6. Joanna Michalak – MOK, informacje kultura
7. Zbigniew Magdziarz – Kino Mazowsze, projekt kino
8. Piotr Kajak – InterKam, projekt Miss Internetu
9. Łukasz Poźniak - InterKam, projekt Miss Internetu
10. Piotr Marcinkowski – projekt Strona internetowa Państwowej Szkoły Muzycznej

Po uroczystej ceremonii wręczenia kryształów oraz wyróżnień, grupa uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej zaprezentowała program artystyczny - utwory Chopina w wykonaniu:
1. Aleksandra Krawczyka,
2. Marty Czernic,
3. Małgorzaty Zaczkowskiej,
4. Tomasza Brzozowskiego,
5. Katarzyny Krysiak,
6. Elizy Marusiak.

Koncert akordeonowy:
7. Tomasz Czapnik,
8. Bartosz Hołdek.

Prezentacja filmu Szymona Szymańskiego „Roads”, nagrodzonego w konkursie Telewizji Polskiej „Multimedia” zakończyła oficjalną część spotkania.

W trakcie rozmów kuluarowych zaproszeni goście mieli do dyspozycji stół z przystawkami oraz napojami, który został przygotowany przez sponsora imprezy Restaurację „Bon Voyage”.


 0
Oceń
(0 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (13)

jakondojakondo
0
Szkoda, że "Roads" został puszczony prawie od środka. Ja widziałem cały film wcześniej, ale uczestnicy forum zobaczyli nagrodzone dzieło pocięte. Ciekawe, jakie odczucia po tym pokazie miał autor... (2005-11-28 00:00)
GąsiorGąsior
0
Cóż, taie rzeczy się zdarzają. Mnie też jest bardzo przykro. Ale film, zaje się jest do pobrania na stronie TVP, a link jest na e-sochaczew. A Szymon jest na tyle skormny i niemałostkowy, że na pewno sobie z tym poradzi. A tak naprawdę to mam nadzieję, że jego utwory będziemy jeszcze nie raz mieli okazję oglądać. (2005-11-28 00:00)
jakondojakondo
0
Nie znam osobiście autora, ale skoro mówi Pan, że sobie poradzi, to dobrze dla niego. Nie jestem artystą, więc nie wiem, jak się takowy czuje, kiedy ktoś nie doceni jego dzieła.
A w ogóle: czy ja aby nie przesadzam? (2005-11-28 00:00)
MarcinMarcin
0
Film był cały, bynajmniej wersja dostępna w sieci!
Natomiast od poły projekcji na sali wyłączone było światło,
być może stąd to wrażenie.
(2005-11-28 00:00)
jakondojakondo
0
To nie wrażenie. Być może film był ściągnięty w całości i puszczony od początku, ale w takim razie zbyt późno włączono projektor. Łatwo można było to rozpoznać po muzyce. Za dużo razy oglądałem go wcześniej żeby się mylić. A światło zgasło na dobre pod sam koniec projekcji. (2005-11-29 00:00)
GąsiorGąsior
0
Panie Jakondo, piszę Pan, że "ktoś" nie docenia dzieła Szymona. Cóż, być może Pana nie przekonam, ale tak wiele razy i w tak wielu mediach pisałem i mówiłem, że "Roads" to fantastyczna sprawa, iż - szczerze mówiąc - nie wiem, co jeszcze osobiście mógłbym zrobić.
Jest mi strasznie przykro z tego powodu, że film nie poszedł od początku. Ale stało się... Wierzę, że w ramach spotkań Akademii będzie go jeszcze raz obejrzeć już tym razem, bez tego typu usterek. A Szymona przeproszę za to osbiście.
Ale szczerze mówiąc, to traę już trochę orientację. To znaczy nie wiem, do czego Pan zmierza. Bo jeśli tylko do stwierdzenia, że źle się stało, to przyznaję Panu rację: źle się stało. (2005-11-29 00:00)
jakondojakondo
0
Wszystko przez to, że film mi się bardzo podobał i jeszcze dlatego, że cieszą mnie wszelkie przejawy aktywności i kreatywności młodych ludzi w wielu dziedzinach. I cieszyłem się, że grupa ludzi zgromadzona w Szkole Muzycznej zobaczy film, jeżeli jeszcze go nie widziała i będzie mogła go ocenić, jeżeli wzbudzi w nich jakieś emocje. I po prostu wkurzyło mnie to, że publika nie miała pełnego obrazu. Można pisać i mówić, że coś jest dobre, ale co z tego, jeżeli nikt sam się o tym nie przekona. Może przekona się o tym Akademia, ale co z innymi? Ludzie zobaczyli film i nie wiedzieli, że był to tylko fragment. Jasne, że był to przypadek i nic się na to nie poradzi. Przepraszam za emocjonalną reakcję, ale z pewnością wie Pan co to znaczy być po prostu wkurzonym. (2005-11-29 00:00)
DabljuDablju
0
Film faktycznie jest genialny... Szkoda, że nie został on puszczony w całości jednak nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem. uwarzam, że jeżeli komuś się on naprawdę spodobał (chociażby pod wpływem tego "fragmentu") to ściągnie on sobie pełną wersje z internetu i będzie podziwiał to dzieło w pełni :D (2005-11-29 00:00)
MarcinMarcin
0
Gebels mawiał, że kilkakrotne powtórzenie kłamstwa w końcu przez ludzi odbierane jest jako prawda! Film Szymona był w całości!

Cała ta dyskusja trochę mnie osłabiła. W niedzielę odbyło się fajne spotkanie, był ciekawy koncert, miłe gesty i słowa. Zamiast napisać coś miłego w klimacie, wyciągacie jakieś wyssane z palca fakto-zarzuty, że oczywiście coś było nie tak! Proponuje zacząć pisać pozytywnie, np.: że jedne z tych młodych artystów to młody „mikro Zbyszek”!
(2005-11-29 00:00)
SepixSepix
0
Kurcze Panowie mam wrażenie że zaraz ulegnę zbiorowej hipnozie. To ja "puszczałem" film Szymona. Plik ma 37 mb i trwa dokładnie 5:04 i w tyle też zbarało jego odtworzenie. Nie mniej i nie więcej. Nic nie zostało ucięte ani pominięte.

Wobec tego są 3 możliwe rozwiązania:

- mieliśmy wersję w jakiś sposób okrojoną i oryginał jest dłuższy niż 5:04 (nasza wersja pochodziła ze stron tvp)
- byliśmy na innych imprezach w tym samym czasie
- daliśmy się zmanipulować Jakondo :-)

pozdrawiam serdecznie (2005-11-29 00:00)
GąsiorGąsior
0
Panowie, po tym, co napisał Marcin, sam już nie wiem.
Ale, jak mi wytłumaczył Sebek, plik w takim formacie w jakim był, w konkretnym odtwarzaczu uruchomił się 2-3 sekundy później. Ale to tak naprawdę teraz bez znaczenia. W każdym razie film nie był pocięty, tylko miał ten mały poślizg.
Koniec końców dalsze kontynuowanie tej sprawy zahaczać będzie o małostkowość. A to jest, moim skromnym zdaniem, jedna z najgorszych wad człowieka.
A spotkanie było rzeczywiście bardzo miłe. (2005-11-29 00:00)
zenzen
0
A ja pozdrawiam wszystkich i cieszę się że możemy razem coś sensownego i pożytecznego robić... A że czasami nas pochłanają na krótko jakieś detaliczne spory, cóż nikt z nas nie jest doskonały... (2005-11-30 00:00)
jakondojakondo
0
Drodzy Państwo! Gratulacje! Zdemaskowaliście pełnego wad małostkowego kłamcę, manipulatora i fana Gebelsa! W dodatku z destrukcyjnymi zapędami. Jednym słowem typ wrednego szpiega. Haha! Zgadzam się, że dyskusję czas skończyć. (2005-11-30 00:00)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy