e-Sochaczew.pl w nowej odsłonie

/ 19 komentarzy
Zdjęcia i foto: e-Sochaczew.pl w nowej odsłonie Inwestycje sochaczew


Witamy na e-Sochaczew.pl w zupełnie nowej odsłonie. Podążając za współczesnym internautą, staraliśmy się nadać naszemu portalowi nowoczesny wygląd i przejrzysty układ. Mamy nadzieję, że zmiana spotka się z Państwa wyrozumiałością, przychylnością, a przede wszystkim ułatwi korzystanie z bogatych treści e-Sochaczew.pl.

 

Do tej zmiany przygotowywaliśmy się kilka miesięcy, ale w rzeczywistości zapracowało na nią 15 lat doświadczenia zespołu e-Sochaczew.pl. Mamy nadzieję, że nowy układ portalu odbiorą Państwo jako przejrzysty i funkcjonalny. Trzy zasadnicze działy tekstowe: wiadomości, kultura, sport, pomagają odnaleźć poszukiwane treści, a jednocześnie eksponują więcej ważnych artykułów niż dotychczas. Po prawej stronie każdego działu znajdziecie Państwo najnowsze i najczęściej komentowane zarówno artykuły, jak i wątki na forum. Zastąpiliśmy winietę większym i bardziej uwypuklonym menu, by ułatwić poruszanie po całym portalu. Nasi blogerzy i współpracujące z nami instytucje, zyskali więcej przestrzeni na prezentację. Nikt już nie powinien mieć problemów z odnalezieniem działu ogłoszeń, nekrologów czy naszych filmów video.

 

Społeczność e-Sochaczew.pl ma dziś więcej narzędzi do zaistnienia i wyrażenia się na portalu. W komentarzach do newsów można dodawać zdjęcia, sam mechanizm dodania jakiejkolwiek treści na portalu został znacznie ułatwiony. Wkrótce otworzymy blogosferę, to znaczy każdy, kto będzie chciał się podzielić z innymi jakąś wiadomością, lokalną refleksją czy opinią na temat życia w Sochaczewie, będzie mógł opublikować tekst na e-Sochaczew.pl, uruchamiając automatycznie swojego bloga.

 

Wraz z nowym wyglądem e-Sochaczew.pl, zadbaliśmy też o nowoczesny, wiarygodny system zewnętrzny AdServer smart+, gwarantujący różnorodną, innowacyjną, dostosowaną do potrzeb reklamodawców emisję graficznej kampanii reklamowej, a także jedyny w Sochaczewie policzalny i zweryfikowany zasięg kampanii. Dziś nasi klienci mają możliwość wyboru różnych form kreacji reklam, skierowania ich do konkretnego odbiorcy, dokładnego policzenia jej zasięgu, pozyskania raportów z emisji oraz zachowania efektu świeżości i zaskoczenia.

 

Mamy nadzieję, że nowa szata e-Sochaczew.pl przypadnie Państwu do gustu. Stałych użytkowników naszego portalu prosimy o wyrozumiałość, zdajemy sobie sprawę, że odzwyczajenie od starego i przyzwyczajenie do nowego wymaga czasu, często okupionego niecierpliwością. Ufamy jednak, że po przejściu tej drogi docenią Państwo zmiany.

 

Uprzedzamy jednocześnie, że w ciągu kilku najbliższych dni mogą na portalu wystąpić usterki, w tej chwili pracujemy nad dopieszczaniem szczegółów. Uprzedzamy też, że to nie wszystkie zmiany, oczywiście na lepsze, które czekają naszych użytkowników. Ale te zostawmy na razie w formie niespodzianek.

 

Czekamy na Wasze opinie, uwagi, sugestie.

 

Zespół e-Sochaczew.pl 5
Oceń
(7 głosów)

 

Opinie i komentarze użytkowników (19)

MarcinMarcin
+7
Na tym nie koniec! Planujemy kolejne poprawki min. otwartą blogosferę i nowe blogi , strony instytucji w skalowanej wersji RWD, zwiększenie interakcji w wersji mobilnej... jeśli chcecie zobaczyć już dziś jak będzie wyglądało e-Sochaczew za kilka dni - zapraszam na wedkuje.pl

MR

ps. zapraszam do zgłaszania uwagi i dyskusji nt. poprawek (2015-10-29 12:45)
BehemotBehemot
+3
Zdecydowanie lepiej ! I główna strona zdecyodowanie szybciej się ładuje. (2015-10-29 13:01)
Reage77Reage77
0
Dobrze jest...:) (2015-10-29 14:26)
Reage77Reage77
+1
Piękne funkcjonalności!
Ocena postów - bomba.
Edycja postów - ekstra.
Generalnie sprawdzone i ... klasa! (2015-10-29 14:36)
windwind
0
Przyznaję ze jestem w szoku! Był już moment w którym myślałem, ze takie portale ja eSochaczew trafi szlag, ze era wszędobylskiego fejsa zamknie ere forów i lokalnych portali. Jednak powoli zmieniam zdanie, na FB jest taka ilość śmieci przez które codziennie trzeba się przekopać, że cała zabaw robi się bardzo męcząca.

Nowa wersja portalu jest super i bardzo mi sie podoba - pytanie do autora, skąd macie ten szablon? bo to nie jest ani joomla ani wordpress
(2015-10-29 15:50)
gajgaj
0
Jejku - ale fajne te E-Sochaczew... :) (2015-10-29 16:36)
wespiwespi
0
Wind - ja nikomu nie powiem "skąd wieje wiatr", a Ty już nie będziesz się wygłupiał, co? :))
A tak ogólnie - dobra zmiana przede wszystkim dlatego, że jest szybciej. Tylko ten font wywala się z polskimi znakami - proponuję pogrzebać w kodowaniu (2015-10-29 17:03)
robroyrobroy
+3
ale żeście koledzy załatwili "Sochaczewianina.pl" (2015-10-30 07:56)
kacperskyykacperskyy
0
redakcjio nie dzialaja like na forum na chrome oraz IE, sprawdzicie prosze? byc moze to problem z niezbyt aktualna wersja obydwu przegladarek, ale wczoraj dzialalo

IE
11.0.9600.18059CO
update version: 11.0.24

CHROME
Wersja 45.0.2454.101 m (2015-10-30 08:46)
SepixSepix
+2
@kacperskyy a pod komentarzami działa? (2015-10-30 09:13)
kacperskyykacperskyy
0
tak (2015-10-30 09:29)
wbienkowbienko
+1
No, jakoś się przyzwyczaiłem do nowego, czyli dobrze będzie :) (2015-10-30 11:12)
NS1NS1
-3
Oprócz tego że nie ma zdjęcia w menu nic się nie zmieniło.
Jest tak samo nieczytelne, mało intuicyjne dla użytkownika jak było, mniejszy font na stronie, brak responsywności, rozsypują się przyciski nawigowania i wiele wiele innych... (2015-10-30 13:04)
wbienkowbienko
+1
No dobra @NS1, a ty jakbyś chciał aby wyglądał ten portal?
Nakieruj na jakiś przykład, o którym myślisz, że spełnia oczekiwania wszystkich odbiorców.

P.S. Błędy - ludzka rzecz, szczególnie w oprogramowaniu :) (2015-10-31 16:18)
MarcinMarcin
+1
Pozdrowienia na konkurencji ;) której ostatnio w Sochaczewie trochę się pojawiło. Problem czcionek i guzików chyba jest już załatany, fotki w menu to sprawa gustu, RWD będą blogi i strony instytucji - jako pewnego rodzaju autonomiczne byty... Osobiście uznaję wersje mobilne stron internetowych jako bardziej użyteczne, lepiej dostosowane do wymogów klikania na smartfonie, wersja RWD też ma swoje plusy - a główna zaleta to fakt, że większość współczesnych szablonów ma ją w standardzie ;) . Pytanie, czy chodzi o to żeby był łatwo wdrożyć, czy żeby było wygodniej dla użytkownika. Dopracowane i duże portale zawsze maja swoją wersje mobilną np: m.onet.pl , czy www.wp.pl/mini.html

Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły, wnioski i propozycje usprawnień
- zapraszam do dyskusji.
(2015-10-31 22:12)
robroyrobroy
0
a kamerki (namolny jestem),takie ruchawe z ludzikami i samochodzikami na żywo?,w tym mieście coś się rusza-chodzi-jeździ chyba? (2015-11-01 14:40)
NS1NS1
0
mam na myśli aby ta strona była bardziej przejrzysta a nie jeden wielki zbiór wszystkiego porozrzucanego bez jakiegoś większego pomysłu.
Standard standardem stron RWD ale nawet serwisy posiadające wersje mobilne mają użyteczną wersję serwisu na mniejsze rozdzielczości typu smartfon.
Poniżej przykład Słupska gdzie redesign można rzeczywiście zrobić dobrze http://www.slupsk.pl/
Mniej znaczy więcej. (2015-11-03 16:36)
MarcinMarcin
+1
Naprawę istnieje życie poza szablonem. Doceniam uwagi, i obiecuję że nad indeksiem i użyteczności jeszcze chwilę pomyślimy, dojdą kamerki i galerie - pewnie coś wypadnie! (2015-11-03 19:46)
NS1NS1
0
Zostawmy to czy strona jest zrobiona na podstawie szablonu bo i to podczas projektowania można bardzo dobrze zepsuć. Pozdrawiam (2015-11-04 12:40)

skomentuj ten artykuł

e-Sochaczew.pl poleca filmy